banner

48 lat * magister politologii UAM w Poznaniu (kierunek administracja samorządowa) * samorządowiec z wieloletnim doświadczeniem * mieszkaniec i członek Rady Sołeckiej Wilkowic * mąż, ojciec dwójki dzieci

Obrazek

Samorząd i praca na rzecz gminy – a właściwie dla jej mieszkańców, to nie jest coś o czym marzy się kiedy jest się dzieckiem. To coś, do czego się dorasta, co jest efektem zdobytego doświadczenia zawodowego oraz świadomych i konsekwentnie realizowanych życiowych wyborów. To poczucie odpowiedzialności za siebie i za innych.

Praktycznie całe życie zawodowe związany byłem z pracą na rzecz lokalnych społeczności - najpierw jako radny Miejskiej Leszna, potem radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, następnie sekretarz Śmigla i wreszcie Wicestarosta Leszczyński. Byłem przewodniczącym Rady Społecznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Lesznie. Pracowałem również w Ministerstwie Infrastruktury. Każde z zajmowanych do tej pory stanowisk traktowałem nie jako cel sam w sobie, ale jako zobowiązanie, jakie zaciągnąłem wobec tych, którzy zdali się na mnie.

Dziś proszę Państwa, abyście zaufali mojej wiedzy, doświadczeniu, kompetencjom oraz skuteczności i oddali na mnie swój głos, wybierając wójta gminy Lipno. Zapraszam do zapoznania się z moim programem wyborczym. Programem, którego realizacja ma poprawić jakość życia wszystkich mieszkańców naszej gminy.

Zachęcam do kontaktu, zadawania pytań, do dyskusji nad tym, jak powinna wyglądać przyszłość gminy Lipno. Jestem do Państwa dyspozycji, otwarty na rozmowę, Państwa sugestie i uwagi.
Wierzę, że spotkamy się przy urnach wyborczych, liczę na Państwa głos.