materiał leszno24.pl

Gminny Ośrodek Kultury w Lipnie zaprosił wczoraj miłośników wypoczynku na łonie przyrody do pierwszego marszu z kijkami. Grupa spotkała się w Chacie Myśliwskiej w Błotkowie.

Punktem docelowym był bukowy wąwóz oddalony zaledwie o półtora kilometra. Po powrocie z trasy była ciepła herbata i jabłko. Wspólny marsz spodobał się wszystkim jego uczestnikom, którzy zdecydowali, że po raz kolejny spotkają się już w przyszły piątek o godzinie 17 przy kościele w Mórkowie. Tym razem ruszą w kierunku innego, równie ciekawego wąwozu. Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników nordic walkingu, a szczególnie mieszkańców gminy Lipno.
(JAC)

[kliknij i zobacz zdjęcia]