Ciemne chmury zbierają się nad wójtem Mariuszem H. Kolejna rozprawa z jego udziałem 27 lutego. Taki oto dokument otrzymał jeden z mieszkańców gminy Lipno i podzielił się z nami.

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

8 komentarzy

 1. sąd

  Oho ho ho,co ja słyszę znowu do sądu?Tak 26.1.2012.r.jedna rozprawa,6.2.2012r.druga rozprawa 23.2.2012r.trzecia rozprawa,27.2.2012r.czwarta rozprawa w sądzie.Zamiast urzędowania włóczy się po sądach.A może są jeszcze jakieś rozprawy o których nie wiem?

  Odpowiedz
 2. REFERENDUM

  Czas na referendum.Czas zrobić z tym porządek.Już nadszedł czas aby pozbyć się takiego wójta.Połączmy siły,i wyrzućmy go zanim będzie za póżno.Chcemy spokoju i normalnego życia,wolności słowa.CHCEMY REFERENDUM,BO OSKARŻONY SAM NIE ODEJDZIE.

  Odpowiedz
 3. Anonim

  jakie rozprawy. Powinien dawno podać się do dymisji. Co go ich zafascynowało ze stanowiskiem Wójta i tego Vi-ce.Brak pieniędzy. Ja Wam tylko powiem za ten bałagan powinna odpowiadać cała ekipa antywiatrakowców. On tylko przeszedł
  przez tych ludzi. Oni powinni się wstydzić. Walczyli o własne
  interesy a nie interesy Gminy.

  Odpowiedz
 4. Anonim

  Dla mnie to jest snop razem z tym Vi-ce. Ludzie na poziomie
  powinni reprezentować poziom inteligencji. Pan pomidor to
  rzecz jasna tylko ka….. i wyszczelać wszystkich.

  Odpowiedz
 5. anonim

  A z tego co juz dziś wiadomo (patrz: wydarzenia w Wilkowicach), szykuje się następna sprawa. I żeby tylko ta jedna!!! Wstyd!

  Odpowiedz
 6. Mieszkaniec Wilkowic

  Witam wszystkch.
  Być może za dużo w tym Państwa ekscytacji, ale rozumiem to gdyż obaj Panowie przechodzą samych siebie. Piastowanie urzędu Wójta i Zastępcy Wójta zobowiązuje do honorowego zachowania i godnego, tym bardziej w miejscu publicznym. Sądzę, że to nie tylko kwestia inteligencji, ale również wychowania i spojrzenia na świat. Po pierwsze potrzeba nam wszystkim mieszkańcom wyciszenia emocji i spokoju wewnętrznego, nie tylko duchowego. Społeczeństwo Gminy Lipno jest ze sobą skłócone i tylko dialgo i porozumienie, oczywiście na odpowiednim poziomie – patrz czytaj kultura zachowania, powinny być mottem kolejnego Wójta Gminy Lipno. Po drugie potrzeba nam dzisiaj administratora, a więc osoby pracujacej w administracji i wiedzącej jak naprawić wszelkie błedy swoich poprzedników. Sadzę, że błedów jest wiele, i takich o których nie wiemy. Po trzecie pozytywny wizerunek Gminy Lipno spadł do przysłowiowego „zera”. Trzeba będzie dużo pracować przyszłemu Wójtowi i jego współpracownikom, aby odbudować to co zostało tak szybko zniszczone. Nie chciałby obarczać winą ludz za to co się stało i dzieje obecnie. Niewątpliwie możemy podziekować grupie inicjatywnej „stop wiatrakom”. Jeżeli mają za grosz honoru to teraz się wstydzą tego, że w niej brali udział. Szanujmy ludźmi bo oni tworzą wspólnotę samorządową. Wspólnota powołuje do rozwiązywania swoich problemów instytucje, w tym urząd gminy. Nie może być przyzwolenia na zachowania wójtów przeciwko spoleczeństwu. Rzecz jasna, że nie każdemu można dogodzić, ale jak większość mówi głosno „NIE” nalezy to wziąć pod uwagę.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: