Wigilijne Spotkanie Złotej Jesieni

We wtorek 17 grudnia Klub „Złota Jesień” z Wyciążkowa zaprosił gości oraz wszystkich swoich członków na „Wigilijne Spotkanie”.

Program artystyczny zaprezentowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Goniembicach, przygotowane przez Panie Katarzynę Stachowiak oraz Natalię Borowczyk. Po obejrzeniu przedstawienia wszyscy zaproszeni zostali poczęstowani tradycyjnymi wigilijnymi potrawami oraz obdarowani słodkimi upominkami. Panie Halina Lentka, Regina Schwendke oraz Wójt Pan Jacek Karmiński złożyli
wszystkim zebranym świąteczne życzenia, życząc przede wszystkim zdrowia i pogody ducha.

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: