Wigilia 18 Leszczyńskiej Drużyny Harcerskiej „Włóczęgi”.

18 Leszczyńska Drużyna Harcerska „Włóczęgi” gromadzi w swoich szeregach młodych druhów z terenu gminy Lipno. To własnie dzięki nim tegoroczna wigilia harcerzy przygotowana została w Wilkowicach.

Na wigilijne spotkanie harcerzy zaproszeni zostali rodzice i przyjaciele drużyny. Wspólnie wszyscy podzielili się opłatkiem, a harcerze gromko odśpiewali kolędy, a później piosenki harcerskie. Drużynowy Rafał Padula przywiózł na spotkanie Betlejemskie Światło Pokoju, które następnego dnia harcerze przekazali mieszkańcom.

Myślę, że Wigilia była udana, dziękuje wszystkim gościom i harcerzom, którzy byli na niej obecni, za przybycie oraz za wspólne śpiewanie kolęd a wszystkim pozostałym, którzy chcieli a nie mogli na niej być składam najlepsze życzenia Bożonarodzeniowe
CZUWAJ
druh Rafał

 

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: