Wieczór autorski z Martą Osą

Marta Osa, a właściwie Ewa Rosolska wraz z Wójtem Gminy Lipno zaprasza na swój wieczór autorski do Gminnego Ośrodka Kultury.

Pierwszą pozycją literacką Marty Osy była książka pt.: I po cholerę mi to było”. Teraz Wydawnictwo Zysk i Spółka zdecydowało się wydać druga pozycję pt. „Owce, barany i gminne szykany”. Autorka zamierza opowiedzieć o kulisach powstawania tej książki. Jak sama przyznaje, są w niej zawarte wątki dotyczące sytuacji w naszej gminie.

Jeśli lubisz czytać, szukasz spotkania kulturalnego, czuj się zaproszony.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 23 maja 2013 o godz.19.00. Wieczór poprowadzi redaktor radiowy Jarosław Adamek.

Jedna odpowiedź

1. Anulka

Niesamowity wieczór, pełen wrażeń i wspaniałej muzyki. Pani Ewa – niezwykła kobieta, godna naśladowania. Niezapomniane przeżycia.