Wiatraki przed sądem (wideo)

materiał panorama.media.pl

Między innymi były burmistrz Krzywinia składa dziś w sądzie wyjaśniania w sprawie, którą gminie wytoczyła firma Finadvice. Domaga się ponad 180 milionów złotych odszkodowania i zwrotu kosztów inwestycji. Chodzi o budowę siłowni wiatrowych.

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

3 komentarze

 1. wiatraki

  A gdzie nasz winowajca Karmiński który naraził gminę Krzywiń na karę 180 mil już zwiał żeby gmina Lipno płaciła Bońkowi taką samą karę
  Tylko HOMSKI MÓGŁ URATOWAĆ GMINĘ PRZED WIATRAKAMI.
  Homski WRACAJ

  Odpowiedz
  • Mieszkaniec Wilkowic

   Chowanie dokumentów w szufladach i nie załatwianie spraw w terminie, przegrywanie wszystkiego w Samorządowym Kolegium Odwoławczym i Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym nie było „ratowaniem gminy przed wiatrakami”.
   Takie działania Mariusza H. i Grzegorza S. zaprowadziły Gminę na pierwsze strony gazet a „włodarzy” na ławę oskarżonych.
   Czesław Fedyk zamierzał kontynuować „dzieło” swoich przyjaciół ale wyborcy wybrali normalność (przestrzeganie prawa i szacunek dla drugiego człowieka).

   Odpowiedz
 2. antyKlecha

  na całe nasze szczęście SKAZANY/OSKARŻANY już NIGDY nie wróci do nas i nie zostanie nawet bezradnym!!!!Jedyne co oskarżony H. może teraz zrobić to wyzdrowieć i nie palić głupa i udawać chorego i stanąć jak mężczyzna przed wymiarem sprawiedliwości i nie zalewać się łzami jak to do tej pory czynił.Zobaczymy ile ten papierowy bohater jest wart i czy znów będzie się wykręcał od stanięcia przed obliczem Temidy!!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: