W Goniembicach uczcili Babcię i Dziadka

W niedzielę 19 stycznia kochane babcie i czcigodni dziadkowie uczniów Szkoły Podstawowej w Goniembicach zostali zaproszeni do sali wiejskiej w Wyciążkowie

Wszystkie dzieci dobrze wiedzą
i się bardzo cieszą tym,
że do babci i do dziadka
zawsze można iść jak w dym!
Bo dziadkowie oraz babcie,
choć uwierzyć trudno w to,
kochają swe wnuczęta tak, jak mało kto!

W niedzielę 19 stycznia kochane babcie i czcigodni dziadkowie uczniów Szkoły Podstawowej w Goniembicach zostali zaproszeni do sali wiejskiej w Wyciążkowie. Jak co roku, dopisali. Sala o godzinie 15.00 była zapełniona do ostatniego miejsca. Dzieci ze szkoły pod kierunkiem swoich wychowawców zaprezentowali przygotowany program artystyczny. Były wiersze, piosenki, scenki i skecze. Poza tym rodzice naszych uczniów zadbali o słodki poczęstunek i kawkę. W przerwie pomiędzy występami dziadkowie mieli
okazję do rozmów ze swoimi rówieśnikami, kolegami z klasy czy z podwórka, których często nie widzieli cały rok.  Było bardzo wesoło i miło. Nasi dziadkowie ciepło przyjęli występujące dzieci, co pozwoliło bardzo szybko pozbyć się tremy. I za to miłe przyjęcie jeszcze raz im serdecznie dziękujemy:)

Życzymy naszym kochanym babciom i dziadkom zdrowia szczęścia i długiego życia.

Katarzyna Stachowiak

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany