UG kupi tańszy prąd

UG Lipno ogłosił przetarg na zakup energii elektrycznej. Chce w ten sposób zaoszczędzić pieniądze. Poprzednio oszczędności polegały na wyłączeniu oświetlenia ulicznego. Karmiński w inny sposób szuka oszczędności.

Magistrat połączył siły i zakupuje energię wspólnie dla siebie i podległych jemu jednostek organizacyjnych. W ten sposób zamierza zaoszczędzić w budżecie. Energię wspólnie urząd kupi dla UG,  GOPSu, GOKu, szkół i przedszkola na terenie gminy. Termin składania wniosków jest do 22 kwietnia, a tańsza energia ma płynąć do maja 2015r.

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

2 komentarze

  1. leon

    i to jest właśnie różnica między tymi co do niedawna rządzili(i jeszcze rządzą w radzie) a nowym wójtem – to tak jak porównać poloneza do mercedesa pozdrawiam

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: