Szukają nastolatków

Policja i rodzina szukają trójki nastolatków z Leszna. Martyna Janowska, Jakub Janowski i Joanna Brzeziński wyszli z domu w sobotę popołudniu i do tej pory nie skontaktowali się najbliższymi. Dziewczyny mają po 15, a chłopak 14 lat.materiał elka.pl, policja
Nastolatkowie ostatni raz przez członków rodziny widziani byli w sobotę około 17.00. Wtedy właśnie młodzi leszczynianie wyszli z domu. Do tej pory nie wiadomo, gdzie przebywają, nie nawiązali kontaktu z najbliższymi.

Oto rysopisy zaginionych:

Joanna Brzezińska ma 15 lat, 165 cm, długie proste farbowane włosy w kolorze ciemny blond. Jest szczupła, ubrana była prawdopodobnie w bluzkę typu bokserka, popielate trampki, zielone krótkie spodnie.

joannabrzezinska.jpg

foto: elka.pl

Martyna Janowska ma również 15 lat, mierzy 164 cm, jest średniej budowy ciała. Włosy ciemny blond do ramion, oczy zielone, twarz owalna. Na nogach ma prawdopodobnie popielate tenisówki, powinna mieć czarną, lakierowaną torbę.

martynajanowska.jpg

foto: elka.pl

Jakub Janowski ma 14 lat, 165 cm, jest średniej budowy ciała, nosi okulary, ma proste krótkie włosy w kolorze ciemny blond. Ubrany był w bluzkę typu t-shirt z drobnymi napisami na klatce piersiowej, granatowe krótkie spodnie, buty sportowe nike z czerwonymi elementami.

jaqkubjanowski.jpg

foto: elka.pl

Wszystkie osoby, które widziały nastolatków proszone są o kontakt z komendą policji pod nr alarmowym 997.

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: