Szkolenie podstawowe Ochotników

W dniu 6 kwietnia br. w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie zakończyło się szkolenie podstawowe dla członków Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu miasta Leszna i powiatu leszczyńskiego.

materiał PSP Leszno

Do egzaminu przystąpiło 72 strażaków ochotników m.in. z terenu gminy Lipno, którzy od 8 lutego br. w systemie sobotnio-niedzielnym brali udział w tym szkoleniu. Kurs obejmował ogółem 104 godziny zajęć teoretycznych i praktycznych. Po ukończeniu tego szkolenia członkowie OSP mogą brać udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych. Życzymy powodzenia i samych udanych interwencji.

foto: PSP Leszno
foto: PSP Leszno
foto: PSP Leszno
foto: PSP Leszno
foto: PSP Leszno
foto: PSP Leszno
foto: PSP Leszno
foto: PSP Leszno
foto: PSP Leszno

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany