Mieczysław Reszczyński do mieszkańców Wilkowic.

Szanowni Mieszkańcy naszego sołectwa!

Szanowni Mieszkańcy naszego sołectwa!

Dziękuję Wam, za udział w wyborach wójta naszej gminy. Dziękuję za wybór. Wybraliśmy nowego wójta i to już jest koniec homizmu, bezprawia, skandali i afer w naszej gminie, mam nadzieję że nigdy nie będzie do tego powrotu. To już jest historia. To dzięki Wam wkraczamy w nowy okres ładu i porządku. Wracamy do normalnego funkcjonowania urzędu, a także do spokojnego życia w naszej małej ojczyźnie. Nowo wybranemu wójtowi życzę dużo sił, cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do zjednoczenia i pogodzenia nas wszystkich. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzę, aby ten wyjątkowy czas upłynął w gronie najbliższych w atmosferze refleksji, miłości i przyjażni. Zjednoczenie w białym opłatku uściskiem bratnich rąk i niezwykłość świątecznego nastroju niech pozostaną w naszych sercach na długi czas, a nadchodzący Nowy 2013 Rok niech będzie rokiem spełnionych marzeń, realizacji zamierzonych celów zarówno osobistych jak i zawodowych.

Sołtys wsi Wilkowice Mieczysław Reszczyńsk

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

4 komentarze

  1. antyKlecha

    abc lub jak kto woli OSKARŻONY SZ. jak już pisałem ci w innych postach -to nie jest twoja gmina i twoje zmartwienia radzę zdrowieć i jak facet się zachować i stanąć w pełni sił przed obliczem Sądu a nie udawać chorego.

    Odpowiedz
  2. BACA

    Nawet składając zyczenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne, znajdą się barany (nawet nie z naszej gminy) ktorzy nie mogą pogodzić się z tym, że ich koniec już nadszedł! Ale nie ma się co przejmować, bo na chwasty jest sposob. „RANDAP”

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany