Dziś apelacja Mariusza H. ws decyzji sądu o fałszowanie podpisów.

3 kwietnia na stronie informowaliśmy:

Mariusz H., wójt gminy Lipno, został dziś skazany nieprawomocnym wyrokiem za podrobienie kilkunastu podpisów na protokołach przeglądu kas fiskalnych. Jeśli wyrok się uprawomocni, to Mariusz H. straci stanowisko wójta.

Mariusz H. usłyszał wyrok trzech miesięcy pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem kary na okres dwóch lat, grzywną w wysokości 1000 zł oraz kosztami sądowymi.

W lipcu radio elka inrofmowało:

Do Sądu Okręgowego w Poznaniu wpłynęła apelacja wójta Lipna, który w kwietniu został skazany nieprawomocnym wyrokiem za podrobienie kilkunastu podpisów na protokołach przeglądu kas fiskalnych

Na 5 września 2012 Sąd wyznaczył termin apelacji. Jak informowała nas rzecznik sądu wyrok w sprawie mamy poznać o 14tej.