Śmieci niepozbierane

Zgodnie z harmonogramem prac Komunalnego Związku Gmin Regionu Leszczyńskiego w sobotę 7 września odbywała się zbiórka śmieci wielkogabarytowych. 

Mieszkańcy zgodnie z ogłoszeniem na stronie UG w Lipnie i otrzymanym harmonogramem wystawili przed posesje śmieci wielkogabarytowe. Wszyscy byli przekonaniu, że KZGRL, które samo wyznaczyło termin odbioru dużych śmieci odbierze je w wyznaczonym terminie. Niestety, śmieci do teraz sterczą przed domem, a KZGRL nie wywiązało się ze swojego obowiązku.

To wstyd. Mieli to odebrać w sobotę, dziś jest niedziela, ludzie jadą do kościoła, na spacer – jak to wygląda? – narzekają i słusznie mieszkańcy gminy.

To kolejna wpadka Komunalnego Związku, wcześniej mieszkańcy nie otrzymywali worków do selektywnej zbiórki śmieci, mimo, że taką chęć zadeklarowali. Miejmy nadzieję, że śmieci wkrótce zostaną usunięte.

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

2 komentarze

  1. Wilkus

    Śmieci, a owszem zbierano, ale już w piątek-6.09, po godzinie 22.00. Sam byłem bardzo zdziwiony tym faktem.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: