Sfałszowany dokument w Lipnie.

Do sfałszowania dokumentu Urzędu Gminy Lipno doszło w Lipnie. Sprawę bada leszczyńska policja.

20 listopada na Sesji Rady Gminy Lipno, kiedy Radni odrzucili wniosek o przyjęcie pod obrady projektu wójta mającego m.in. przeznaczyć pieniądze na remont i utwardzenie drogi na Osiedlu w Lipnie, p.o. Karmiński zapowiedział, że w związku z powyższym poinformuje mieszkańców Osiedla o sprawie. Wytrąciliście mi Państwo narzędzie z ręki, jakim jest projekt tej uchwały. Być może na przyszłej sesji spadnie już śnieg i będziemy mieli naprawiać drogi zimą? – mówił wtedy Karmiński (więcej w Póki co, drogi nie będą naprawiane). Zapowiedział, że poinformuje mieszkańców stosownym dokumentem, by nie było później niedomówień. Jak powiedział, tak zrobił.

przeczytaj

Sprawa wywołała dyskusję tak, że radny Klecha zarzucił Karmińskiemu kłamstwo, potem przepraszał (zobacz: Klecha zarzuca kłamstwo wójtowi, potem przeprasza).

Dziś mamy dalszy ciąg. W weekend między 1-2 grudnia mieszkańcy Osiedla w Lipnie mogli znaleźć przed drzwiami swojego domu. Sfałszowany. Sygnowany również przez p.o. Karmińskiego.

Posłuchaj wypowiedzi p.o. wójta
[audio:http://dl.dropbox.com/u/55073941/sfal2.mp3]
jeśli masz problem z odsłuchaniem [kliknij tutaj]

 

przesłane przez mieszkańca

Na stronie urzędowej Gminy Lipno pojawił się wpis:

UWAGA FAŁSZYWY DOKUMENT

 Informacja dla mieszkańców osiedla w Lipnie

 Uprzejmie informuję, iż pismo „Informacja sprostowanie”, które w ostatnich dniach zostało dostarczone do niektórych mieszkańców osiedla, pomimo, że jest sygnowane moim nazwiskiem i funkcją, nie jest dokumentem urzędowym.

 W dniu 3 grudnia 2012 r. złożyłem zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa – sfałszowania dokumentu.

Jedynym prawdziwym dokumentem urzędowym jest pismo, które przedkładam poniżej.

Z wyrazami szacunku

/-/ Jacek Karmiński
p.o. Wójta Gminy Lipno

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

2 komentarze

  1. Tytus Romek i Atomek

    I tym sposobem kampania wyborcza sięgnęła rynsztoku. Kwestia czasu jak policja dojdzie do tego kto to roznosił. Dojdą po smrodzie bo już coś nie ładnie pachnie na ul. Nowej podobnie jak swego czasu na ul. Święciechowskiej. Myślę że gówniarze w końcu zapracowali na to żeby zajęła się nimi policja. Niedaleko pada jabłko od jabłoni

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany