Wójt Mariusz Homski niejednokrotnie obiecywał pobudowanie ścieżki rowerowej z Wilkowic do Leszna. Na obiecankach cacankach jednak się chyba skończy, gdyż  jak można przeczytać w  Protokole NR 7/2011 Komisji Budżetu i Rozwoju Gospodarczego Gminy z dnia 2 września 2011 … przesunięto realizację zadania „Budowa ścieżki  rowerowej w Wilkowicach” na kolejne dwa lata.

Żadnych uwag ani wniosków do projektu uchwały nie wypracowano.

Przewodniczący Komisji poddał pod głosownie przyjęcie pozytywnej opinii do projektu uchwały sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Lipno na lata 2011-2023.

Wynik głosowania: 5 Radnych „za” – jednogłośne.

CZŁONKOWIE KOMISJI:

Przewodniczący Komisji – Andrzej Klecha

 • Wacław Andrzejewski- Wilkowice
 • Andrzej Klecha
 • Jacek Pawłowski
 • Marcin Rumiński
 • Aleksander Szturo – Wilkowice – zastępca przewodniczącego
 • Zenon Wolnik

Cóż, widać dobrych Radnych sobie wybraliśmy, którzy dbają o interes wsi i jak widać mają dużo do powiedzenia w danym temacie.

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

Brak odpowiedzi

 1. bezradny Klecha

  i co panie bezradny Klecha??!! jak oskarżony był w opozycji i się pienił na sesjach a ty lubowałeś się w przychodzeniu na nie i wtrącanie w nie swoje sprawy to było fajnie.Pełna krytyka władz dlaczego nie robi tego czy tamtego a teraz mając realną władze i instrumenty do budowania czekoladowej przyszłości gminy mówisz NIE? DLACZEGO??!!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: