Wacław Andrzejewski radny z Wilkowic, kiedy ubiegał się o mandat radnego tak pisał w Wieściach Gminy Lipno nr12.

Cóż, na obietnicach jak widać się kończy, bo to właśnie za kadencji radnego Andrzejewskiego w nocy wójt gasi światła.

Jak to pisze pan radny Andrzejewski w Wieściach Gminy Lipno nr17 cytując Goethego „Po sposobie w jaki spełniasz swój obowiązek, poznasz wartość swoją”

Zgadzam się z panem panie Wacławie! Poznajemy pana wartość w całej krasie.

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

Brak odpowiedzi

 1. anonim

  co boimy się prezentować komentarze. bój się bój. już niedługo. moze myślimy ze na stare sprawy nie ma papierów, ale jednak rodzina jest sprzedajna. już niedługo tvn się tym zajmie. albo strona zniknie do poniedziałku. powodzenia

  Odpowiedz
  • bezradny Klecha

   o jakiś tani szczekacz i klakier oskarżonego Mariusza H. przyjmij do wiadomości że to przeciw twojemu pseudo wójtowi są prowadzone sprawy karne i to kilka nie jedna więc zacznij myśleć trzeźwo!!! I masz rację im więcej osób będzie wiedziało o błaznach H&Sz tym szybciej się ich pozbędziemy!!! Psy szczekają karawana jedzie dalej !!! poznanie prawdy przynosi wolność!!!!

   Odpowiedz
 2. BYĆ

  Jasne, że tak. Niech się zaintersuje stroną TVN, ale przy okazji podamy redaktorowi stronę Urzędu Gminy Lipno, gdzie bez pardonu atakuje się radnych opozycji, a zgodnie z zapisami ustaw nie można umieszczać na oficjalnych stronach urzędów politycznych informacji bo to jest niezgodne ze standardami życia publicznego. Sądzę więc, że TVN będzie miało co robić bo zapewne sprawdzi informacje na tej stronie czy są wiarygodne, a jeżeli są – no cóż – za prawdę jeszcze nikogo nie skazali.

  Odpowiedz
 3. ???

  Oho, ktos sieje grozby na forum… czyzby rodzinka oskarzonego bala sie odkrycia kolejnych sukcesow zawodowego rencisty? ojjj nieladnie panie oskarzony rencisto-wojcie…

  Odpowiedz
  • anonim

   to nie groźby. strona działa nielegalnie, nie ma tutaj jej autora a obraża innych. obraża radnych naszej gminy i wójta. ktoś musi się zająć jej istnieniem, dlatego też o jej istnieniu trzeba poinformować szersze grono odbiorców.

   Odpowiedz
 4. anonim

  moim celem nie jest nikogo straszenie ale zwrócenie uwagi że prezentowane są tylko niektóre komentarze. wybierane przez autora strony. nie jest to obiektywne i stawia w złym świetle radnych naszej gminy. dlaczego nie prezentuje się wszystkich komentarzy

  mój wpis nie był odpowiedni – JEZELI URAZILEM AUTORA STRONY TO PRZEPRASZAM ZA MOJĄ GŁUPOTĘ, która wystąpiła pod wpływem chwili

  ale apeluję o prezentowanie wszystkich komentarzy

  Odpowiedz
 5. sprawiedliwy

  Ja nie widzę tu żadnych przykładów nielegalnego działania. Strona jest blogiem, który prezentuje FAKTY na temat władz w naszej gminie. Ma prawo robić to w sposób krytyczny, bo są to osoby publiczne i ich krytykowanie jest jak najbardziej LEGALNE i pożądane. Nie widzę tutaj niczego, co by obrażało wójtów lub radnych, chyba że za obrazę uznają oni słowa, które sami wypowiedzieli lub napisali. Nie ma w prawie, takiego przepisu, który mówiłby o podpisywaniu stron internetowych. Tym bardziej blogi mają często charakter anonimowy. Podejrzewam, że skoro komuś ten blog przeszkadza, to musi mieć coś sumieniu. Straszenie TVNem to moim zdaniem strzelanie sobie w stopę. Jeśli telewizja tu przyjedzie to TYLKO I WYŁĄCZNIE po to, żeby nie zostawić na wójcie i zastępcy suchej nitki. Ja jestem jak najbardziej za tym, żeby media zainteresowały się tą stroną i tym samym działalnością naszych włodarzy. Podejrzewam, że radnemu, który się tu odgraża, a który również działał na szkodę mieszkańców (głosowanie przeciw autobusowi) również dostanie się kilka „wygodnych” pytań od dziennikarzy.

  Odpowiedz
 6. aTomek

  na jakiej podstawie twierdzisz że obraża?? bo ślepo nie wychwala Homskiego?? każdy kto ma inne zdanie jest wrogiem i kłamcą?? Ja nie widzę żeby tu ktoś kogoś obrażał-oprócz twoich chamskich i agresywnych postów-to jest rzeczywistość z którą musisz się zmierzyć i pogodzić!!!

  Odpowiedz
 7. gminalipno

  drogi anonimie, a ty się podpisujesz? za każdym razem przybierasz inny nick. Raz jesteś anonimem innym razem adamem, leonem, mieszkańcem gminy, praworządnym. Widać masz problem z osobowością i sam nie wiesz kim naprawdę jesteś. Umieszczam wszystkie komentarze, które w sposób bezpośredni nie obrażają innych osób. Część Twoich komentarzy do takich zaliczam, stąd nie są publikowane. Możesz się oczywiście z tym nie zgadzać, możesz mieć inny pogląd niż gminalipno.pl – w takim razie zapraszam na lipno.pl i tam pozostań.

  Odpowiedz
 8. anonim

  przyjmowałem różne nicki dlatego, że cześć moich komentarzy nie ukazywała się na forum. miałem nadzieję na ich prezentację chociażby w ten sposób. wiele osób tak robi. bronie dlatego naszych radnych i wójta ponieważ nie chcę przewrotu w naszej gminie. odwołanie wójta i co dalej. co dalej z rządami. kto go zastąpi. macie pomysł na następnego kandydata. uważam że może obecna władza nie jest idealna. moze popelnia błedy, ale ciągłe rzucanie kłód pod nogi nie spowoduje nic dobrego. dlaczego Państwo nie dacie szansy obecnym rządzącym, dlaczego im nie pomożecie. dacie więcej czasu? każda władza i wójta chodorkowskiego i homskiego miała dobre i złe strony, ale gdyby te wszystkie działania i siły zmobilizować na rzecz naszej gminy przyniosły by one dobry skutek dla nas wszystkich. nie jestem za chodorkowskim ani za homskim, ani za PO ani za PIS-em, jestem za pomocą naszej władzy w robieniu dobrych rzeczy.

  Odpowiedz
  • Mariusz

   Władza poprzedniego wójta (Chod.) była zła i nie powinien oj już rządzić gminą. Jednak to, czego dopuszczają się obecni włodarze przechodzi ludzkie pojęcie. Jedynymi ludźmi, którzy rzucają obecnym wójtom kłody pod nogi są oni sami. Przecież media sobie nie wymyślają same tych występków, którymi raczą nas wójtowie. Każdy może popełniać błędy ale jest pewna granica. Obecni wójtowie przekroczyli ją już dawno. Świadczą o tym liczne postępowania karne. Przecież jeżeli zarzuty byłyby bezpodstawne to żaden prokurator nie sporządzałby aktu oskarżenia. Do tego dochodzi zwykłe działanie na szkodę mieszkańców, które utrudnia życie oraz brak jakichkolwiek pomysłów na rozwój gminy. Przecież żaden rozsądny człowiek po przeczytaniu lub wysłuchaniu słów wójta od razu wie, że nie można tego człowieka traktować zbyt poważnie.

   Odpowiedz
  • przyjaciel

   Anonimie, adamie, leonie, mieszkańcu gminy i praworządny czy jak tam cię zwią!!!
   Losy Gminy Lipno nie są mi obojętne. Wyczuwam w tobie dużo goryczy to że teraz rządzi Homski jest widać Ci bardzo na rękę widocznie masz w tym jakieś prywatne interesy które dzięki temu panu udało lub udaje Ci się załatwić nawet Cię rozumiem nie ma to jak mieć znajomości hihi
   Ale powiem Ci jedno Ty i ta cała grupa trzymająca władzę (tj. …. i inne klakiery) wspierające na każdej sesji rady gminy swojego wójcina tylko i wyłącznie w jednej sprawie-by go radni opozycji nie odwołali macie po prostu pełne gacie ze strachu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Plucie na tej stronie na autora tej strony nic wam nie da! Jesteście tylko mizerną marnością w oczach ludzi którzy mają wiedzę na temat karygodnych poczynań Wójtów i ich radnych!!! Autorze tego blogu gratuluję wspaniałego pomysłu na tę stronę wspieram Cię całym sercem proszę o więcej artykułów obnażających całą prawdę o wójtach i ich klakierach!!!!!!!!!

   Odpowiedz
  • gosc

   Przyjacielu drogi,
   twój wpis do anonima, adama …. „(…) jest widać Ci bardzo na rękę widocznie masz w tym jakieś prywatne interesy (…)” skąd takie wnioski???
   A może ty przyjacielu masz prywatną urazę do wójta i nie umiesz osądzać obiektywnie bo czujesz urazę do wójta, np. bo nie załatwił ci pracy w gminie, bo jest mądrzejszy od ciebie, bo jest wyższy etc. Wnioskuję to na podstawie twojego wpisu (hihi).
   Proszę jak łatwo coś komuś zarzucić, nie znając go. To, że nie każdy oczernia obecną władzę nie znaczy, że jest ich klakierem.

   Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany