Puchar „ABC” dla Nadolnego i Korbel

Zwycięzcą cyklu trzech zawodów w powożeniu Śmigiel-Bukówiec Górny-Jeziorki został Radosław Nadolny wraz ze swoją luzaczką Olą Korbel ze Smyczyny.

materiał leszno24.pl

W rywalizacji zaprzęgów dużych koni zdobyli 205 punktów (punktacja jak w PŚ skoków narciarskich).

Na drugim miejscu uplasował się Łukasz Hałupka z Grotników – 165 punktów, a na trzecim Marcin Pawłowski z Sądzi – 164 punkty. Zwycięzcy w tej kategorii otrzymali Puchar Gazety „ABC”.
Redakcja „Przeglądu Osieckiego” ufundowała puchar dla zwycięzcy w kategorii zaprzęgów parokonnych kuców. Bezkonkurencyjnym okazał się Jarosław Bartkowiak ze Śmigla, zwycięzca wszystkich trzech zawodów.