Przydrożny stanie przed sądem.

Czarne chmury zbierają się nad blogiem twojagminalipno. Najpierw Czesław Fedyk dla radia Merkury wypowiada się „Nie mam z tą stroną nic wspólnego”, dalej oświadcza, że już nie publikuje na tym blogu.

Teraz czas przyszedł na innego autora wpisów, Sylwestra Przydrożnego. Został on pozwany przez Annę Drost. Przydrożny jak podaje powód, naruszył jej dobra osobiste. Sąd zażądał od administratora bloga, usunięcia  kilku wpisów, które mogą naruszyć dobra powoda.

Sąd Okręgowy w Poznaniu z Ośrodkiem Zamiejscowym w Lesznie wszczął już postępowanie. Pierwsze z nich było niejawne.

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

5 komentarzy

 1. Baca

  Noooo powiedz…… Sylwka pozwali do sądu??? Bo sie popłacze, a chcialem Sylwek na Ciebie głosować! Zawiodleś mnie.

  Hmmm, rocznica „9 luty” się zbliża, może będzie powtorka z rozrywki??? UUUCHHH dobrze, że nie 14-go lutego w Dzień Zakochanych to dopiero bylaby jazda 🙂

  Odpowiedz
 2. Tytus Romek i Atomek

  No i przyszła kryska na Matyska. Ostatnio na końcu Święciechowskiej zaczęło nieprzyjemnie pachnieć. Teraz już wiem dlaczego. Ktoś dostał s….ki. Hm… hodowcy koni nie nadążą zbierać kasy na adwokatów.

  Odpowiedz
 3. samorządowiec

  Coś mi się wydaje że cała klika z Porozumienia Gmina 2010 skończy tam gdzie wieki Mario. Panowie po 16 grudnia zaczyna się wasz koniec. Na Sylwe już padło 🙂

  Odpowiedz
 4. SŁUP

  Moim zdaniem ten pan najmniej zawinił. Dał tylko swoje nazwisko, za obiecane „złote góry”.
  Największą winę ma ten, który tak bardzo się wyrzekał, że nie ma nic wspólnego z tą stroną czyli przewodniczący.

  Odpowiedz
 5. antyKlecha

  Sylwek i na co Ci to było..??!! Fredek obsmarował wszystkich dookoła a ty jak młody podpisałeś się pod tym i teraz ty dostaniesz za tego cwaniaczka…i po co ci to było??!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: