Przydrożny prezesem

W Lipnie powołane zostało nowe stowarzyszenie o nazwie „STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ ZIEMI LIPIEŃSKIEJ”.

Prezesem Stowarzyszenia został Sylwester Przydrożny, bloger i administrator strony twojagminalipno.pl.

Stowarzyszenie zostało zarejestrowanie w Lipnie 21.11.2013r. z siedzibą przy Os. Tysiąclecia 35, pod numerem KRS: 0000486760

W jego skład wchodzą m.in.:

Członkowie reprezentacji:
Nazwisko i imię: Funkcja lub stanowisko:
Przydrożny Sylwester Prezes Zarządu
Kuczkowska-Podgrodzka Anna Skarbnik
Andrzejewska Dorota Sekretarz
Kozłowski Marek Członek Zarządu
Taciak Mieczysław Członek Zarządu

Stowarzyszenie posiada nieoficjalną stronę internetową pod adresem http://www.nowinyzgminy.pl/

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

3 komentarze

 1. Mieszkaniec Wilkowic

  Jak to się stało, ze na tej stronie wcześniej powiadomiono o powołaniu Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Lipieńskiej niż to uczynił sam Prezes Stowarzyszenia. Potrzebował aż dwóch miesięcy aby pochwalić się swoim osiągnięciem (nie chciał podzielić się z nami swoją „autentyczną przyjemnością”). Czyżby Panu Sylwestrowi Przydrożnemu nie chciał pozwolić Administrator strony twojagminalipno na publikację tej ważnej dla Gminy Lipno informacji.
  „Szeroko formułowanym celem Stowarzyszenia jest integrowanie społeczeństwa Gminy Lipno” – tak zapisano w Statucie. Bardzo szczytny cel – tylko przyklasnąć i modlić się o powodzenie.
  Jednak czytając wpisy na wiadomej stronie to pojawiają się duże wątpliwości co do szczerości tych dążeń. Co się za tym kryje i o co chodzi w rzeczywistości zapewne dowiemy się wkrótce.
  Poznamy ich po owocach.

  Odpowiedz
 2. lipieńczyk

  Znowu wiadoma grupa upubliczniła rysunek z zaakcentowaną (tzn. odsłoniętą) częścią ciała. Obecnie pokazują to na swojej stronie internetowej a poprzednio rozwozili ulotki po całej gminie, na których również ta część ciała była wyeksponowana. Czyżby to była ulubiona część ciała tego towarzystwa…?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: