Mieczysław Reszczyński został wybrany po raz drugi na sołtysa sołectwa Wilkowice uzyskując 180 głosów.
Prawdy stało się zadość. Mieszkańcy zadecydowali inaczej, moim zdaniem rozsądniej.
Sylwester Przydrożny (103 głosy) jak mówił poprzedni sołtys, to dobry kandydat, społecznik na rzecz wsi i ochotniczy strażak, ale mimo jego zasług nie teraz jeszcze pora na jego sołtysowanie.Taką decyzję podjęli mieszkańcy sołectwa.  Może następnym razem? Kto wie. Mieszkańcy zdecydują.
Istotą zebrania było obalenie decyzji mieszkańców, stąd duża determinacja i wytrwałość by wziąć udział w głosowaniu.
Wszystkim obecnym po obu stronach dziękujemy za lekcje demokracji, sołtysowi Reszczyńskimu życzymy zaś owocnej  na pracy na rzecz sołectwa i dobrych kompanów w realizacji celów.

zdjęcie pochodzi z zasobów elka.pl

1. OBSERWATOR

PANOWIE MAJĄ NIETĘGIE MINY, CHYBA BĘDZIE ZNOWU TRZEBA KOGOŚ OSKARŻYĆ ZA OBRAZĘ GODNOŚCI WÓJTA.

2. szansa

To jest lekcja demokracji dla przewodniczącego i wójtów!
    Ale czy oni coś z tej lekcji zapamiętają?

3. Mieszkaniec Wilkowic

Miało być wielkie zwycięstwo a tu taka klapa. To po co unieważnialiśmy tę uchwałę? Co poszło nie tak, co zawiodło, albo kto zawiódł? Może nie zawiódł tylko zdradził. Zobaczył, że okręt zaczął tonąć i doszedł do wniosku, że już czas pomyśleć o sobie. Nie pierwszy i nie ostatni. Tak już w życiu bywa – nie wiesz na kim możesz do końca polegać.