Z inicjatywy Młodzieżowej Rady Sołeckiej z Goniembic w sobotę 22 września odbyła się, na sali wiejskiej w Goniembicach, zabawa taneczna połączona z blokiem zabaw integracyjnych.
W taki sposób postanowiliśmy pożegnać tegoroczne lato. Młodzież zadbała o estetyczny wygląd sali oraz obsługę gości, a dorośli o smaczne potrawy. Wszyscy doskonale się bawili. Podczas kalamburów, w których udział brali przedstawiciele seniorów i juniorów nie mogliśmy pohamować wybuchów śmiechu, a zabawa w „Wycieczkę do ZOO” dostarczyła nam niesamowitych wrażeń. Jak niektórzy z uczestników stwierdzili: „zabawa była przednia”, a forma wzajemnej integracji podczas zabaw przypadła wszystkim do
gustu. I ja tam byłam i świetnie się bawiłam:)

Katarzyna Stachowiak

 

Foto: Katarzyna Stachowiak

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: