„Pomarańczowa Pantera” w MBP w Lesznie

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie zaprasza dzieci z terenu Powiatu Leszczyńskiego na spektakl „Pomarańczowa Pantera”.

Przedstawienie w wykonaniu Teatru DUET z Krakowa odbędzie się 24 lipca br. (środa) o godz. 16:30 w „Galerii Lochy” MBP.
Dynamiczna i pełna humoru bajka interakcyjna powstała na podstawie przygód „Różowej Pantery”. Opowiada o nauce wytrwałości, konsekwentnym dążeniu do celu, walce z przeciwnościami oraz kreatywnym i abstrakcyjnym myśleniu. Uczy dzieci innowacyjnego i przedsiębiorczego podejścia do życia.