Podzielili się z dziećmi z Afganistanu

W dniach 18 i 19 lutego br uczniowie Szkoły Podstawowej w Goniembicach oraz oddziału przedszkolnego w Goniembicach zbierały maskotki i zabawki dla dzieci z Afganistanu.

Akcja została przeprowadzona w ramach akcji humanitarnej „WIELKOPOLSKA- DZIECIOM AFGAŃSKIM”. Ku naszemu zaskoczeniu zarówno przedszkolacy jak i uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie podzieliły się z innymi dziećmi swoimi maskotkami. Zebraliśmy przeszło 100 zabawek, które zostały ładnie opakowane i przewiezione przez Panią Dyrektor do Starostwa Powiatowego w Lesznie. Stamtąd zostaną przetransportowane do Poznania, a dalej do Afganistanu. Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i dobre serca:)

Katarzyna Stachowiak
opiekun Szkolnego Koła „Caritas”

pomoc dla dzieci z Afganistanu. SP i przedszkole Goniembice
pomoc dla dzieci z Afganistanu. SP Goniembice
pomoc dla dzieci z Afganistanu. SP Goniembice

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: