W Święto Wszystkich Świętych dla udających się samochodami na cmentarze przygotowano parkingi.

Ze względu na remont Alei Konstytucji III Maja znajdą się one w innych miejscach.

materiał leszno24.pl

I PARKING
Wzdłuż ul. Kąkolewskiej 
Ulica Kąkolewska będzie jednokierunkowa. Ruch będzie się odbywał od Ronda Grzybowo w stronę Alei Konstytucji 3 Maja. Po lewej stronie drogi na odcinku od pomnika Armii Krajowej do przejścia dla pieszych na wysokości parkingu przy kościele pw. św. Antoniego będą miejsca parkingowe.

II PARKING
– na ul. Niepodległości 

Ulica Niepodległości na odcinku od skrzyżowania z Grunwaldzką i Studzienną będzie jednokierunkowa. Wjazd będzie właśnie od strony skrzyżowania, a wyjazd przez osiedle Ogrody. Auta będzie można zostawiać po lewej stronie jezdni (przy ogródkach działkowych).

III PARKING
Targowisko Manhattan 

Cały plac targowy będzie do dyspozycji kierowców.

IV PARKING
Wokół cmentarza przy ul. Osieckiej.

Zostanie oznaczony taśmami jak każdego roku.

PRZEWÓZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
1 listopada MZK uruchamia także bezpłatne przewozy dla osób niepełnosprawnych (o znacznym stopniu niepełnosprawności, dawna I grupa inwalidzka). Aby z nich skorzystać, trzeba zadzwonić pod nr 65 529-93-46 lub 608 045 405. Zgłoszenia będą przyjmowane w dniach 29-31 października w godz. 8-20.

Wszystkie parkingi będą czynne tylko 1 listopada w godz. 7-17. Za parkowanie nie trzeba będzie płacić.

Rozkład autobusu nr 4

rozkład jazdy linii 4

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany