Orły oglądały Lecha

W sobotę 9 listopada 2013r. drużyny młodzieżowe Orła Lipno wraz z opiekunami udały się na mecz Lech Poznań – Ruch Chorzów, który odbył się na INEA Stadion przy ulicy Bułgarskiej w Poznaniu.
W wyjeździe brało udział 41 młodych adeptów Orła, pod opieka 5 opiekunów. Młodzi kibice byli świadkami emocjonującego, i co najważniejsze zwycięskiego meczu Kolejorza. Było to najbardziej bramkostrzelne spotkanie 16 kolejki Ekstraklasy. W meczu padło aż 6 goli. Organizatorem wyjazdu na mecz Lecha z Ruchem był LUKS Orzeł Lipno. Robert Konieczny prezes Orła Lipno chciałby, aby od wiosny 2014 młodzież mogła cyklicznie wyjeżdżać na mecze Lecha. Taki wyjazd 1 raz w miesiącu dla młodych adeptów byłby wspaniałą nagrodą za ciężkie treningi.

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: