Odwołano „Dawno temu na wsi”

Niestety, planowana na dziś impreza pn „Dawno temu na wsi” musiał zostać odwołana.

Plany przeprowadzenia imprezy plenerowej muszą zostać przełożone. Wszystko z powodu pogody. Obfite opady deszczu spowodowały, że na boisku, jest dużo błota. Nie ma sensu przeprowadzać imprezy w takiej pogodzie. Ale nie zwieszajmy głowy. Marek Kozłowski będący głównym organizatorem przedsięwzięcia informuje, że pokazy prac polowych i domowych ubiegłego stulecia, będzie można zobaczyć w niedzielę 22 września. Wg prognostyków pogoda do tej pory ma się poprawić.

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: