O rębaku i niezadowoleniu Przewodniczącego.

Materiał filmowy do sesji absolutoryjnej

Uzasadnienie radnego Klechy i Przewodniczącego Rady Czesława Fedyka o nieudzieleniu poparcia dla uzyskania absolutorium.


Andrzej Klecha zaskakuje chyba sam siebie. Jako Przewodniczący Komisji Rewizyjnej, która opiniuje wykonanie budżetu Gminy i występuje z wnioskiem do Rady Gminy w sprawie udzielenia absolutorium Wójtowi Gminy, nie zgłosił zastrzeżeń we wniosku do projektowanej uchwały (Komisja wyraziła pełne poparcie dla udzielenia absolutorium). Na sesji jednak pomimo stanowiska Komisji, której przewodzi, podejmuje decyzje odmienną od złożonego przez Komisję wniosku.
Czy decyzja radnego miała podłoże merytoryczne?


Podziękowanie wójta Jacka Karmińskiego.

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

2 komentarze

  1. aTomek

    Szparag chyba bierze przykład ze swojego guru nr 2 czyli |Czesia .. dr jekyll and mr hyde ciąg dalszy!!! Mam nadzieje że wyborcy bezradnego Endrju zrozumieli swój błąd i wyślą go w następnych wyborach na zieloną trawkę…

    Odpowiedz
  2. mieszkanka

    Szanowny Adminie. Z wiarygodnych źródeł pozyskałam niepotwierdzoną informację, że bardzo już potrzebujesz wakacji (choć na odpoczynek nie zasłużyłeś… patrz: błędy ortograficzne, że o gramatyce i składni nie wspomnę). Pamiętaj jednak o kapelutku na główkę, bo rozumek chyba trochę ci się zagrzał. Podobno nie nakrywasz rozumku. A gdyby ta informacja się potwierdziła, to byłby to spektakularny sposób wyparowania resztek szarych komórek… z odorem szaleństwa w tle. Miłych wakacji i chłodnej pogody, lepiej nie ryzykować.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: