Nie daj się oszukać

Tylko teraz! Abonament za połowę ceny! Promocja! Takie hasła brzmią kusząco, ale powinny też wzmagać czujność.

materiał leszno.pl

Zapraszamy 23 kwietnia 2013r. na spotkanie informacyjne w ramach kampanii „Ufaj, ale sprawdzaj”, prowadzonej przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Odbędzie się ono w sali Audytorium Wyższej Szkoły Humanistycznej przy ul. Krótkiej 5. Początek zaplanowano na godz. 11.00.

Fundacja Jesienny Uśmiech zaprasza na to spotkanie głównie osoby +50, bo to właśnie one najczęściej padają ofiarami nieuczciwych sprzedawców.

Kilka podstawowych informacji zamieszczamy poniżej, w plikach do pobrania, zachęcamy jednak do udziału we wtorkowym spotkaniu. Będzie to z pewnością doskonała okazja do rozwiania wielu wąpliwości. Bądźmy świadomymi klientami znającymi swoje prawa!


O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: