Karmiński mocno przestraszył autorów twojagminalipno.pl

W sobotę na konferencji prasowej dotyczącej startu w wyborach na wójta gminy Linpo, Jacek Karmiński zapowiedział, że w poniedziałek złoży doniesienie do prokuratury na blog twojagminalipno.pl. Prokuratura miałaby zbadać, czy twórcy bloga nie przekroczyli prawa naruszając dobra osobiste funkcjonariusza państwowego.

W odpowiedzi na informację radia elka zawartą w artykule „Karmiński chce być wójtem” blogerzy odpowiedzieli ukrywając się pod nazwą „admin”.

Zarzucają Karmińskiemu, że już przez kilka miesięcy „urabiał” sołtysów i prowadził kampanię wyborczą. Sugerują, że Karmiński przyczynił się do pogłębienia kryzysu w gminie. Co więcej, autor wpisu „Czy prokuratura pomoże Karmińskiemu zostać wójtem !!! ?” pisze, że w tym celu p.o. wójta  może wykorzystywać finanse publiczne gminy, zjednując ich 50% podwyżką.

To kłamstwo „adminie” – o wysokości diet sołtysów decyduje Rada Gminy, z przewodniczącym Fedykiem na czele. Ta właśnie Rada 4 października 2012 na Sesji uchwaliła zwiększenie diet. Nie Karmiński jak piszesz.

Najbardziej jednak „admin” zdenerwował się tym, że zostanie zapewne wezwany ws. bloga przez prokuraturę. Twojagminalipno sugeruje już w tytule swojego wpisu, że prokuratura może pomóc wygrać Karmińskiemu wybory. „Admin” ma poważne zastrzeżenia co do pracy prokuratury, sugerując układy i powiązania. Obawia się, że jest na niego ZLECENIE. Pisze: „Każde dziecko już w Polsce wie , że znów jak za stalinowskich czasów , można znaleźć paragraf na na człowieka w zależności od ” zlecenia „. Wkrótce się przekonamy , kto i dlaczego pomaga wysłanemu przez szefa największej i niepodzielnie rządzącej partii w Polsce”.

Oberwało się również radiu elka. „Chocholim tańcem” nazwane zostało zachowanie redakcji, która opisuje wydarzenia w gminie. Admin zarzuca brak obiektywności w artykule dotyczącym przetargu w GOK.

Na koniec Admin raz jeszcze pisze o Karmińskim. Grozi mu wiatrakami, że niby chce je proceduralnie budować. Widać znów wiatraki mają być kartą przetargową w wyborach. Tylko po co?

Jacek Karmiński prezentując poparcie rzeszy sołtysów i zapowiadając skierowanie bloga twojagminalipno do prokuratury mocno napędził strachu „Adminowi”. Może pan Przyrożny boi się swojego plagiatu? W moim przekonaniu jego wpis „Czy prokuratura pomoże Karmińskiemu zostać wójtem !!! ?” jest wyrazem szamotaniny z emocjami. Czyżby „Admin” do tej pory szkalujący ludzi i urzędy narobił w gacie?

źródło: twojagminalipno.pl

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

9 komentarzy

 1. antyKlecha

  Sylwek z Alicją sami już nie wiedzą co piszą bo nienawiść o oszołomstwo totalnie odebrało im dopływ tlenu do mózgu…przykre…

  Odpowiedz
 2. Mieszkaniec Wilkowic

  Jeśli tak ma wyglądać ta tzw, „kultura” przewodniczącego, to mówienie sobie „dzień dobry” – to chyba komuś się coś pomyliło.
  Zarzut, że p. Karmińskiego powołał Donald Tusk. A kto miał powołać – Święty Mikołaj – przecież premierem jest Donald Tusk. To prawo stanowi, że pełniącego obowiązki wójta powołuje premier.

  Odpowiedz
 3. wyborca

  „PO CZYNACH ICH POZNACIE”
  Poznamy i Karmińskiego i coraz lepiej poznajemy przewodniczącego.
  Poznamy ich wiedzę, ich intelekt, ich kulturę osobistą.
  Do 16 grudnia mamy czas na dogłębne poznanie tych dwóch panów.

  Odpowiedz
 4. sąsiad z przeciwka

  … wszystko wypracowała PANI Dyrektor GOK… Czytając te słowa o mało mnie nie zatkało. Niech mi Admin napisze co jeszcze tak dobrego ta pani zrobiła? Ta pani znalazła się w nie tej bajce co chciała, w ogóle się nie nadaje na to stanowisko. Nie dość że nic nie zrobiła to wiele imprez zepsuła. Ale Admin wszak to Twoja koleżanka.

  Odpowiedz
 5. aTomek

  Długo się zastanawiałem co mam na ten temat napisać,ale nachylanie się nad słownym rynsztokiem do niczego odkrywczego nie doprowadzi. Nudna jałowa retoryka wręcz odgrzewane kotlety o turbinach wiatrowych,że p. Karmińskiego powołał premier z PO ( a kto go miał powołać Giertych ??!!) Opluwanie jadem,słaba manipulacja, ględzenie o układach nie możność pogodzenia się z utratą stołka przez H i nie możliwość zrozumienia że ludzie mają dość ich miernych rządów,szumu medialnego i smrodu który się od 2 lat unosi wokół Gminy i Urzędu. Zachowania Fedyka,Klech i prowadzącej słabego bloga świadczą o ich miałkości tego towarzystwa.Boli że nie ugrali dla siebie(AZ) ,swoich dzieci stołków.Najgorsze jest to że Fedyk oficjalnie straszy że chce dalej kontynuować „politykę” SKAZANEGO czyli co ma nam do zaoferowania-kłamliwą manipulację o wiatrakach,zastraszanie pracowników,mobbing,zadłużanie gminy,interpretacja prawe według własnego widzi mi się,lakierki i łopata w blasku fleszy,zatrudnianie ludzi bez wykształcenia i jakiejkolwiek wiedzy,konkubin radnych,może kolejna wycinka drzew,fałszowanie podpisów,branie pod stołem „dla dobra Gminy” to nie śmieszne bo to żałość i farsa i czas to zakończyć a Fedyk gdyby miał za grosz przyzwoitości nie startował by i nie opowiadał tych wszystkich bredni!!! 16 grudzień WYBIERZMY NORMALNOŚĆ!!!

  Odpowiedz
 6. Mieszkaniec Wilkowic

  Uroczysta Sesja Rady Gminy w sprawie nadania wyróżnienia „Zasłużony dla Gminy Lipno” pokazała prawdziwe oblicze Przewodniczącego Rady Gminy Czesława Fedyka. Rozchełstany, niezapięta koszula pod krawatem, jakieś dziwne wymachiwania rąk i inne gesty wskazywały na to, że mógł być taki trochę „wczorajszy”. Mylił się w prowadzeniu Sesji, zapomniał nawet powitać Wójta Gminy Lipno p. Jacka Karmińskiego i pracowników Urzędu Gminy – dopiera po jakimś czasie się poprawił (widocznie ktoś zwrócił Mu uwagę).
  Nie chcę aby ktoś taki kto nie szanuje drugiego człowieka mógł zostać wójtem w Naszej Gminie.
  A może Czesław Fedyk nie zamierza kandydować na Wójta Gminy Lipno?

  Odpowiedz
 7. Mieszkaniec Wilkowic

  Projekt uchwały o podniesieniu diet dla sołtysów przygotował b. wójt Mariusz H. i skierował go do Rady do Przewodniczącego Czesława Fedyka. Długi czas pracy Rady nad tą uchwałą spowodował, że dopiero teraz Rada uchwaliła nowe stawki diet.
  Zarówno Pełniący Obowiązki Przewodniczącego Rady Gminy Lipno Czesław Fedyk jak i administrator wiadomego „bloga” dokładnie wiedzą jak wygląda prawda. Tylko, że dla nich nie liczy się prawda bo nie pasuje do ich teorii. Wolą kłamstwa i manipulacje. Zaprzeczają nawet własnym działaniom i osiągnięciom.

  Odpowiedz
 8. RL

  Pisze tutaj ponieważ na konkurencyjnej stronie nie można dodać komentarzy a krew mnie zalewa jak w podły sposób ktoś stara się manipulować informacjami. Mam tylko nadzieje, że mieszkańcy gminy przegladają zarówno stronę tą jak i konkurencyjną i mają swoje niczym nie zdominowane zdanie. Dlaczego panie Admin nie można dodawać na waszej stronie komentarzy?? – pewnie wszystkie byłyby usunięte za nieprzychylność
  -pozdrawiam

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: