Napadli na stację benzynową

Szukają sprawców napadu na stacjęmateriał elka.pl

radio_elka_logo
Napad na stacji paliw przy krajowej „piątce” między Lipnem a Radomickiem. Dziś w nocy zamaskowani mężczyźni wtargnęli do budynku, dokonali rozboju na pracownikach i zabrali pieniądze. Policja szuka świadków zdarzenia.
Do napadu na stację doszło między godziną 0.00 a 1.00 w nocy. Wiadomo, że do budynku wtargnęło trzech zamaskowanych

bandytów. – Po doprowadzeniu pracowników stacji do stanu bezbronności ukradli pieniądze – mówi Monika Żymełka, rzecznik leszczyńskiej komendy policji. Więcej szczegółów dotyczących działania sprawców i kwoty, którą zabrali policja nie zdradza. Funkcjonariusze proszą jednak o przekazywanie informacji mogących przyczynić się do zatrzymania bandytów. Policjanci czekają na nie pod nr telefonów 997 oraz 65 523 12 97.

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: