Na zajęcia do szkoły.

W Szkole Podstawowej w Lipnie rusza program popołudniowych zajęć kreatywnych dla dzieci i rodziców pod hasłem „Uczymy się od siebie”. Celem zajęć jest spędzanie czasu rodzica i dziecka przy wspólnym zadaniu, znajdowaniu wspólnych tematów do rozmów.

Szanowny Rodzicu!

W Szkole Podstawowej w Lipnie rusza program popołudniowych zajęć kreatywnych dla dzieci i rodziców pod hasłem „Uczymy się od siebie”. Celem zajęć jest spędzanie czasu rodzica i dziecka przy wspólnym zadaniu, znajdowaniu wspólnych tematów do rozmów. Do prezentacji swoich umiejętności i dzielenia się nimi zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę nauczyć się czegoś wyjątkowego i pouczyć innych. Liczymy na to, że nie tylko dzieci będą uczyć się od dorosłych, ale i dorośli skorzystają z umiejętności naszych uczniów. W programie pierwszych pilotażowych zajęć, które odbędą się 22 października o godz. 17.oo będzie nauka filcowania na sucho. Nauczymy się jak ozdobić ciuszek, który już nam się trochę opatrzył, czy uszyć ozdobiony filcowym wzorem etui na różne przedmioty.

Na zajęcia należy przynieść łatki materiałów, najlepiej wełnianych (będziemy się uczyć techniki) i zwykłą, najtańszą gąbkę, najlepiej w kształcie prostokąta. Pozostałe materiały: wełna czesankowa, igły do filcowania już na chętnych czekają. Zapewniamy kawę, herbatę i doskonałą zabawę. Prosimy o wcześniejsze zapisanie się w sekretariacie szkoły osobiście (ilość materiałów ograniczona) lub dzwoniąc pod numer 65 5340259.

Zapraszamy serdecznie, Ewa Rosolska.

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: