NA RATUNEK czyli 22 Finał WOŚP

W Lipnie w tym roku również zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

  1. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już jutro, czyli niedziela 12 stycznia. W tym roku WOŚP zbiera pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

Lipiński Finał rozpocznie się w Osiecznej. O godz.10.00 miłośnicy zimnych kąpieli (morsy) brrrr, zanurzą się w wodzie by wesprzeć inicjatywę 22 Finału.

O 11.00 w szkolnej sali gimnastycznej halowy turniej piłki nożnej dla dzieci

Godz.14.00 miłośnicy biegania i nordic walkingu, ale nie tylko, wyruszą w trasę z myślą by w ten sposób wesprzeć zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i o godną opiekę medyczną dla seniorów.

Od 16.00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Lipnie kulturalny misz-masz. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: jasełka, występy wokalne, pokazy kulinarne pań z koła gospodyń, warcaby, judo, żużlowcy, udzielanie pierwszej pomocy, gokarty i wiele innych. Nie da rady się nudzić.

O 19.00 zagra Mokra Kuna oferująca 110% mocnego rock’n rolla

Godzina 20.00 – cała Polska spojrzy w niebo szukając światełka do nieba. W Lipnie też je zapalimy. Pokaz sztucznych ogni za budynkiem Urzędu Gminy

Nie może Ciebie zabraknąć. Przyjdź.

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: