Młodzież z Goniembic organizatorem tegorocznej „Zabawy Sylwestrowej”

Młodzieżowa Rada Sołecka z Goniembic zorganizowała w tym roku zabawę na pożegnanie starego roku i powitanie nowego 2013.

Młodzieżowa Rada Sołecka z Goniembic zorganizowała w tym roku zabawę na pożegnanie starego roku i powitanie nowego 2013. Dziewczyny i chłopcy samodzielnie przygotowali salę, zrobili sałatki, placki, część zakupów oraz zadbali o oprawę muzyczną. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich czuwały nad przygotowaniem pozostałych potraw i pomogły posprzątać salę. Podczas zabawy, zgodnie z „goniembickim” zwyczajem bawili się młodzi starsi i seniorzy. Wszyscy razem powitali nowy 2013 rok składając sobie życzenia. Po życzeniach panowie zajęli się pokazem fajerwerków, co wzbudziło niesamowitą radość wśród tych najmłodszych.

Szczególne podziękowania kieruję do Emilii Olejnik oraz Ani Bolewicz, które były głównymi motorami całej organizacji i spisały się znakomicie. W imieniu młodzieży dziękuję również Paniom Izabeli Nowak i Bernadecie Olejnik za szczególne zaangażowanie  i pomoc oraz za to, że zawsze można na nie liczyć.

Katarzyna Stachowiak
opiekun Młodzieżowej Rady Sołeckiej

Sylwester w Goniembicach, foto: K. Stachowiak
Sylwester w Goniembicach, foto: K. Stachowiak
Sylwester w Goniembicach, foto: K. Stachowiak
Sylwester w Goniembicach, foto: K. Stachowiak
Sylwester w Goniembicach, foto: K. Stachowiak
Sylwester w Goniembicach, foto: K. Stachowiak
Sylwester w Goniembicach, foto: K. Stachowiak
Sylwester w Goniembicach, foto: K. Stachowiak
Sylwester w Goniembicach, foto: K. Stachowiak
Sylwester w Goniembicach, foto: K. Stachowiak
Sylwester w Goniembicach, foto: K. Stachowiak

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: