Mikołaj Konieczny po raz kolejny na podium

W weekend kolarze z KKS Gostyń ponownie ścigali się na torze kolarskim w Kaliszu, tym razem najlepiej wypadli w sprincie drużynowym na dystansie 2000 metrów – zajęli drugie miejsce. Mikołaj mieszkaniec Lipna znów stanął na podium.

materiał rowerowe-leszno.pl

W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w kolarskie torowym Mikołaj Konieczny uplasował się na piątej pozycji w 500 metrowym wyścigu ze startu zatrzymanego, jako drużyna w składzie Kowal, Konieczny, Kordus, Frąckowiak w tej samej konkurencji mieli do przejechania 2000 metrów – zajęli także piąte miejsce. W sprincie drużynowym w Pucharze Nadziei Olimpijskich Kowal, Konieczny i Kordus zakończyli wyścig na drugim miejscu.

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: