Marzanna Laskowska sołtysem roku?

Wszystko może się wydarzyć. Do plebiscytu na Sołtysa Roku została zgłoszona Marzanna Laskowska – sołtys Lipna. Dzięki naszym głosom, może zostać laureatką.

Marzanna Laskowska dała się poznać jako osoba energiczna i zdecydowana. To właśnie ona wytoczyła ciężkie działa przeciw Radzie Gminy, kiedy ta na wniosek radnego Klechy pozbawiła jej sołectwo funduszu sołeckiego. Skierowała sprawę do Sądu, a ten przyznał jej rację.

O sołtys Laskowskiej pisano również w ogólnopolskim czasopiśmie Gazeta Sołecka

ikona_dokument ikona_dokument
Gazeta Sołecka str.1 Gazeta Sołecka str.2

 

materiał: panorama.media.pl

foto: panorama.media.pl

Sołtysem jest od 2011 r. Przyznaje, że od zawsze pociągała ją praca społeczna. Lubi osobisty kontakt z mieszkańcami. A tych stale przybywa, bowiem w Lipnie każdego roku osiedlają się nowe osoby, a miejscowość stała się jedną z „sypialni” Leszna. Pani Marzanna wspólnie z radą sołecką stawia sobie liczne cele. – Myślimy o tym, by w najbliższym czasie zmienić oblicze miejscowego parku. Wkrótce będą tam gotowe toalety. Warto byłoby stworzyć również ścieżki, ustawić ławki – wymienia Marzanna Laskowska. Pani sołtys interesuje się tańcem, kiedyś udzielała się w zespole Żeńcy Wielkopolscy.


Jeśli chcesz oddać głos na panią Marzannę wyślij sms pod nr 72601 o treści: pl.soltys.7. Koszt sms-a to 2,46 zł. Wśród głosujących panorama.media.pl rozlosuje upominki.

aktualne wynik głosowania

[embedsite src=”http://public.panoramix.fm/plebiscites/list/ltm31s7po59kdxo3shdmsh1dicmq2t3l/?f=html&t=16&o=votesTotal&d=d&smsinfo_font=normal%2011px%20Arial&option_font=bold%2013px%20Arial&gateprefix_color=e00000&votes_color=ffffff&smsinfo_color=888888&option_color=000000&line_color=e00000&footer_text=&votes_background=e00000&line_height=4&positions_count=0&positions_show=0&sig=cdfafd51ec44b8137b7e99965cab5a8d%22%3E” width=”120%” height=”140%”]

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany