materiał leszno24.pl

Sąd Okręgowy w Poznaniu utrzymał dziś w mocy wyrok Sądu Rejonowego w Lesznie i uznał, że wójt Lipna Mariusz H. zawinił podrabiając podpisy pod protokołami z przeglądu kas fiskalnych. Wyrok jest prawomocny, a to oznacza, że Mariusz H. traci swoje stanowisko.

W kwietniu 2012 roku sąd w Lesznie skazał Mariusza H. na 3 miesiące pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata oraz grzywnę w 1000 zł

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

3 komentarze

 1. antyKlecha

  Powiedziałbym że mi przykro-ale skłamałbym;) !!! ciesze się ogromnie z zaistniałego faktu i może w końcu dotrze do zatwardziałych zwolenników Mariusza H. (skazanego jak i wielokrotnie wciąż oskarżonego!!) kogo wybrali nam na zarządce gminy-słabego włodarza,karierowicza,idącego po trupach do celu,nie liczącego się z nikim i niczym gdzie najważniejsze nie było dobro gminy tylko jego własna i jego kolesi prywata jak i własne kieszenie. Mam nadzieję że nie będzie już więcej takich ludzi na tym stanowisku jak i w radzie a czekoladowemu towarzystwu radzę się zastanowić czy drugi karierowicz i intrygant CzesłaF. nie ma chrapki na fotel wójta bo to będzie kolejna WIELKA nie poważna kandydatura!!!

  Odpowiedz
 2. przewodniczący będzie kandydował?

  przewodniczący chciał zwolnić wicewójta, robiąc w ten sposób miejsce sobie a tu proszę, zrobiło się miejsce na fotel wójta, na który też ma chrapę!

  Odpowiedz
 3. Mieszkaniec Wilkowic

  Czyżby ten, który mówi, że nie zna się na prawie – i chyba tak jest- poucza wójta jak ma kierować urzędem teraz będzie chciał sam sobie porządzić. Chyba sam będzie sobie pisał różne pisma.
  Ciekawe ile pism urzędowych osobiście napisał poprzedni wójt Mariusz H?
  A tak swoją drogą to od jutra Grzegorz S. nie jest już zastępcą wójta. I trzeba było tak długo czekać? Wystarczyło w referendum odwołać Mariusza H. i Gmina zaoszczędziłaby kilkadziesiąt tysięcy złotych, o które tak zabiega Przewodniczący Czesław F. (a wtedy robił wszystko, żeby referendum się nie powiodło).

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: