Maraton w Smyczynie

Stusiedemdziesięciu czterech zawodników MTB wystartowało w sobotę w Smyczynie na trasie liczącej 34km. 43 raiderów ścigało się na trasie MEGA liczącej 62km. Do Smyczyny przybyło ponad 300 amatorów kolarstwa górskiego.

Pomimo niepogody do Smyczyny przyjechała rzesza fanów ścigania się na rowerach po lesie. Dorośli zawodnicy ścigali się na dwóch trasach 34km i 62km odcinkach. Mokre podłoże sprawiło, że trasa była bardzo wymagająca, ale o to właśnie chodzi w zawodach mountainbike.

Organizatorzy pomyśleli też o dzieciach i młodzikach, dla nich również zostały przygotowane odpowiednie trasy. Każdy z milusińskich, po ukończeniu zawodów otrzymał pamiątkowy medal.

 

Najszybszym na trasie MINI (34km) okazał się Wiktor Michał z Szamotuł, tuż za nim uplasował się Przemek Rozwalka z Goniembic (Like Team) z czasem 01:20:56..

ikona_dokument

tu zapoznasz się z pełną klasyfikacją zawodów

Na trasie 62km pierwszy na metę wjechał Robert Syc, a zaraz za nim Przemysław Papież. Pokonanie 62km odcinka zajęło im 2 godziny i 32 minuty.

Patronat honorowy nad zawodami zorganizowanymi przez Orła Lipno przyjął Wójty Gminy Lipno.

Poniżej galeria zdjęć wykonanych przez BESON Robert Kołodziejczyk

XML File doesn't exist

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: