Kto dowiezie dzieci do szkoły w nowym roku szkolnym

UG Lipno ogłosił przetarg na Dowóz dzieci do szkół podstawowych, przedszkoli i gimnazjum na terenie Gminy Lipno w roku szkolnym 2013/2014.

Przewoźnik będzie zobowiązany wykonywać przewozy na 3 trasach, w godz. między 6:30 a 8:30 oraz od 12:40 do 15:40 w dniach nauki. Wymagane jest również dysponowanie 3 autobusami o liczbie miejsc siedzących 48 lub więcej w każdym, odpowiednio przygotowanymi pod względem stanu technicznego. Przewozy dzieci odbywać się mają pod nadzorem opiekunów wyznaczonych przez Zamawiającego. średnio w ciągu miesiąca autobusy przejadą 6700km. Ofertę należy złożyć do 4 lipca. W roku szkolnym 2012/2013 najkorzystniejszą ofertę przedstawił Andrzej Berliński ze Starego Oborzyska ze stawką 3,24zł za km.

Szczegóły dotyczące przetargu znajdziesz [tutaj]

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany