Zapraszamy do udziału w VI edycji Konkursu na Najlepszą Pracę Dyplomową dotyczącą Powiatu Leszczyńskiego.

Celem konkursu jest propagowanie wśród młodzieży akademickiej wiedzy o Powiecie Leszczyńskim, promocja Powiatu Leszczyńskiego oraz mobilizacja studentów do podejmowania problemów badawczych dotyczących Powiatu Leszczyńskiego.

materiał Starostwo Powiatowe w Lesznie

W konkursie mogą wziąć udział prace licencjackie, inżynierskie i magisterskie, niezależnie od kierunku i rodzaju uczelni na której były bronione. Starostwo Powiatowe w Lesznie adresuje konkurs do studentów, którzy obronili swoje prace w roku 2012, a także w roku ubiegłym.

Zgłoszenia prac przyjmowane są do 7 grudnia br. Rozstrzygnięcie Konkursu planowane jest na 20 grudnia 2012 r.

Tematyka prac może być niezwykle szeroka i różnorodna pod warunkiem, że dotyczy Powiatu Leszczyńskiego.

Na laureatów konkursu czekają cenne nagrody!

Nagroda Główna w wysokości 500 zł!

Formularz zgłoszeniowy – pobierz
Regulamin Konkursu – pobierz