Andrzej Klecha radny z Lipna na sesji 20 listopada zarzucił kłamstwo Jackowi Karmińskiemu.

Pan kłamie, proszę nie kłamać – takich sformułowań użył lipiński rajca.

Sprawa dotyczyła remontu drogi na Osiedlu w Lipnie. Klecha najpierw zwrócił się do wójta z pytaniem, czy podejmie działania, aby zapewnić godne życie mieszkańcom Osiedla w Lipnie. „Proszę zadziałać, jest pan gospodarzem dróg na Osiedlu. Nie da się przejechać, grunt się zapada, tam gdzie były prowadzone prace kanalizacyjne. Oczekujemy działań z pana strony.chciałbym wiedzieć jakie pan podjął zadania i czy zechce je pan podjąć skutecznie”.

Karmiński chcąc odpowiedzieć na pytanie wskazał na złożony dokument Przewodniczącemu Rady (zmiany w porządku obrad sesji), który wcześniej radni odrzucili. Zgodnie z jego projektem Karmiński chciał przeznaczyć 50.000zł na naprawę dróg. (więcej w: Póki co, drogi nie będą naprawiane). Radny Klecha nie dawał wiary zapewnieniom Karminskiego i kiedy p.o. wójta chciał wytłumaczyć, co znajduje się w proponowanym projekcie uchwały, radny przerwał twierdząc: „Pan kłamie, proszę nie kłamać.

Zobacz relację z Sesji

 

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

4 komentarze

 1. hiro

  Co za i….. z tego radnego ,już nie oddamy na niego głosu w najbliższych wyborach!!albo gość jest tak tępy albo udaje takiego ,po to żeby mieszkańcy obwiniali pana Karmińskiego za zły stan dróg!Niestety panie Klecha my sie nie damy nabrać!Miał pan jako radny robic dla nas mieszkańców osiedla wszystko żeby drogi były lepsze,a co pan robisz?-błazna z siebie pan robisz!!Ludzie już nie mogą na pana patrzeć,więc niech pan zacznie coś robić dla nas mieszkańców osiedla, de facto pańskich wyborców!!!

  Odpowiedz
 2. Ofiara

  Klecha to ofiara Fedyka.
  Stara się sprostać wymaganiom Fedyka.
  Czyni to tak nieudolnie, że w opinii publicznej traci resztki szacunku i autorytetu.

  Odpowiedz
 3. Baca

  Klecha!!!!! Zaczynasz się motać jak Fedyk!!! Najlepsze na zaraze to – GRIPEX albo seta.

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany