Jacek Karmiński zamierza wystartować w wyborach wójta Gminy Lipno.

materiał elka.pl

Tę decyzję ogłosił podczas piątkowego spotkania z przedstawicielami mediów. – Będę prowadził kampanię wyborczą w duchu fair play – deklaruje Karmiński, który aktualnie pełni obowiązki wójta.

16 grudnia w gminie Lipno odbędą się przedterminowe wybory wójta. Start w wyborach oficjalnie zapowiedział pełniący od kilku miesięcy obowiązki wójta Jacek Karmiński. – Postanowiłem kandydować na to stanowisko ponieważ czuję wsparcie mieszkańców. Ono jest wyrażone tym, że poparło mnie 12 z 15 sołtysów w gminie – przekonuje.

Pełniący obowiązki wójta, Jacek Karmiński spodziewa się, że atmosfera towarzysząca kampanii wyborczej będzie wyjątkowo gorąca. – Obawiam, że kampania może być specyficzna ze względu na to z czym mieliśmy i wciąż mamy do czynienia w tym roku. Są siły i osoby, które nie potrafią przyznać się do błędów i przekonują do własnych racji werbalną agresją. Nie zamierzam atakować konkurentów, ale jeśli ktoś naruszy moje dobre imię będę reagował korzystając z instrumentów jakie daje mi prawo.

Jacek Karmiński zapowiedział również, że w poniedziałek zostanie skierowanie do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez twórców strony internetowej Twoja Gmina Lipno. Kandydat na wójta poinformował jednocześnie, że od piątku działa jego oficjalna witryna internetowa. (jag)

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

3 komentarze

 1. nn

  super jest na kogo zaglosowac – moze bedzie wreszcie normalnie w naszej gminie nie bedziemy na ustach innych

  Odpowiedz
 2. samorządowiec

  Brawo panie Jacku. Na tą wiadomość czekaliśmy. Chcemy wójta w naszej gminie za którego nie będziemy musieli się wstydzić. Przez pana Mariusza H.zmarnowaliśmy dwa lata.

  Odpowiedz
 3. Mieszkaniec Wilkowic

  Pamiętajmy, żeby 16 grudnia pójść i zagłosować. To od nas zależy kto zostanie Wójtem, żebyśmy nie musieli się wstydzić przed całą Polską.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: