Jasełka i kolędy w Wilkowicach

Młodzi uczniowie szkół i przedszkoli zaprosili dziś mieszkańców Wilkowic na jasełka i wspólne kolędowanie.

Na godzinę 15-tą uczniowie szkoły i przedszkola zgromadzili się w kościele św. Edyty, by przedstawić mieszkańcom jasełka. Wystawiona sztuka przeplatana śpiewem kolęd rozgrzewała serca przybyłych mieszkańców i zaproszonych gości. Po wystawionej sztuce, kolędy wyśpiewały maluchy z przedszkola pod przewodnictwem p. Agaty Matuszak. Na koniec w energetyczny sposób kolędy zaśpiewała parafialna schola, pod kierownictwem Anny Śródy.

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: