Orzeł Lipno zachęca do kręcenia kołem.

Takie imprezy jak sobotnia budują. To już 3ci objazd gminy i za każdym razem frekwencja coraz większa.

Z Lipna wystartowało ponad 70 osób. Na metę dojechało ponad 2 razy tylu uczestników. Lipno, Wilkowice, Gronówko, Goniembice, Koronowo, Ratowice, Sulejewo, Górka Duchowna, Radomicko, Błotkowo, Smyczyna i znów Lipno – to 42 km trasa rowerówki. Najstarsza z uczestników to pani Kamieniarz 1936 rocznik – najmłodszy uczestnik jeszcze rowerem nie kręcił ale miał 2,5 roku.

„To wielki sukces” – mówi Robert Konieczny. „Propagujemy zdrowy tryb życia i jazdę na rowerze. Chcemy, żeby mieszkańcy gminy się jednoczyli. Pogoda w dniu dzisiejszym napawa do dobrej zabawy”.

Jedna odpowiedź