Dziś na sesji doszło do odwołania Mariusza Homskiego ze stanowiska wójta. Utracił on na podstawie wyroku sądu bierne prawo wyborcze, a tym samym możliwość sprawowania funkcji publicznych.

Na sesji radni zobowiązani byli do wygaszenia mandatu wójta. Chichotem losu można nazwać wynik głosowania. Odwołali go radni Lipno 2010, którzy go popierali (poza Rumińskim). Opozycja wstrzymała się od głosu.

za odwołaniem głosowali wstrzymali się
Czesław Fedyk Marcin Rumiński
Tadeusz Hofmański Rafał Spławski
Wacław Andrzejewski Hanna Kowalczyk
Aleksander Szturo Andrzej Michalski
Dorota Cygler Jacek Pawłowski
Jacek Prałat

Jedna odpowiedź

1. mals

no to panu Mariuszkowi już dziękuję, czas aby zajął się czymś co wychodzi mu lepiej niż bycie wójtem, nie będę składał złośliwych komentarzy odnośnie zajęcia które teraz wykonuje, ale niech tam zostanie na długo!!!
    (odnośnie listu pożegnalnego, nie sądzę żeby napisał go Mariusz H. sami wiecie dlaczego;))))