Dnia 17 listopada 2011 o godz.10.00 w Sądzie Rejonowym w Lesznie odbędzie się sprawa przeciwko Mariuszowi Homskiemu z art.270§1.

Z kodeksu Karnego

art. 270 § 1. Kto, w celu użycia za autentyczny, podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
SPRAWA ODROCZONA

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

Brak odpowiedzi

 1. Anonim

  Kolejnymi pewnie będą sprawy o mobbing i dręczenie, wnoszone przez pracowników szkoły i pewnie urzędu gminy. Ludzie, nie bójcie się! Niech odpowiedzą za to, co wam zrobili.

  Odpowiedz
 2. Anonim

  a to jest dopiero początek bo to nie jest sprawa wyciętych drzew tylko poprzednich machlojek jasnie nam panującego oskarżonego Mariusza H.

  Odpowiedz
 3. !!

  brawo! oby wiecej takich spraw zostalo ujawnionych! nie bojcie sie wnosic spraw przeciwko temu nieudolnemu duetowi!! pora zakonczyc ten niechlubny okres dla naszej gminy!!!

  Odpowiedz
 4. Anonim

  Płakać się chce na te teksty. Jestem ciekaw kto siedzi na górze , bo pionków jest mało. Widać po stylu tekstów że ciągle piszą te same znane osoby. Jest to niesamowite , że niby wykształceni ludzie , a po trupach pójdą do celu i zniżają się do poziomu praprzodków

  Odpowiedz
 5. Anonim

  Brak słów! Wszyscy inteligentni wiedzą kto pisze te wszystkie bzdury.To jest klika osób z ……. Zadam jedno pytanie co zrobiliście dla swojej wsi . Nic . tylko balagan .Nawet złotówki nie dałeś na rozwój nasze miejscowości. Za twoje dzieci też gmina musiała zapłacić , ponieważ zamiast posłać dzieci do mejscowości w której mieszkają były posyłane do Leszna. I Ty nazywasz się wielkim mieszkańcem Gminy.Potrafisz wprowadzić tylko zamieszanie.

  Odpowiedz
  • Anonim

   większośc ludzi napływowych mieszkająca w Wilkowicahc jest zameldowana w Leszni i t oni głosowali na oskarżonego. a prawda jest taka że to wójt zasiada na ławie oskarżonych jako Mariusz H. i to jest FAKT!!! i to wg ciebie jest bzdura?? widze że można być zaślepionym ale aż tak??na szczęście takich jak ty jest już kilku w przeciwieństwie do tych którzy przekonali się o marności i robieniu bałganu syfu i jątrzeniu w Gminie przez nieudaczników H&Sz

   Odpowiedz
 6. Anonim

  Pragnę przypomnieć, iż dzieci WszechDobregoWójta Mariusza też nie chodzą do szkoły w Naszej Gminie.

  Odpowiedz
 7. maximus

  co trzeba zrobić by moje posty były opublikowane ? Mam ważne informacje dotyczące panów H&Sz.

  Odpowiedz
 8. maximus

  Czy wiecie co wirze się z datą 17-10-2011r. Zapytajcie pana H. Sprawa jeszcze w tym tygodniu wskoczy na elka.pl. Sprawy które są opisane w tym portalu to nic w porównaniu z tym co Ci panowie dokonali. Bedze kolejnych sześć zarzutów. Teraz wszyscy się dowiedzą dlaczego VC uciekł.

  Odpowiedz
 9. zgrywus

  Uwaga uwaga wiadomość z ostatniej chwili. Nasz łaskawca będzie miał kolejny powód do samozadowolenia. Oto bowiem jego świątobliwość mości Wójcio przywróci nam autobus nr 4. To najlepsza z jego dotychczasowych decyzji i gdyby nie fakt iż wcześniej sam autobus zlikwidował to ufundował bym mu nagrodę nobla w postaci bobla.
  Pewnie błyszczące spodnie były już dokładnie opurtane przed jutrzejszym zebraniem z ludem i trzeba było jakoś wybrnąć z tej sytuacji, bo doszły mnie słuchy że w praktikerze ma być promocja na taczki z dmuchanym kołem.

  Odpowiedz
  • optymista

   Ciekawe co to oznacza dla nas tzn. Sulejewa, Górki Duchownej, Koronowa, Żakowa?
   Czy skończy się na obiecankach?
   Czekamy na zatwierdzenie decyzji co do komunikacji łączącej te wsie z Lipnem i z Lesznem!
   Oczywiście oczekujemy pozytywnej decyzji!

   Odpowiedz
 10. Anonim

  zlikwidował 4 i chciał żeby wszyscy mieli jakiś dojazd, nie tylko Wilkowice. Źle i burzycie. Przywrócił 4 zgodnie z wolą ludu. Źle i znowu burzycie. Jesteście piiiiiiiip piiiiip.

  Odpowiedz
 11. Anonim

  Czytelnicy. Ten Pan Homski powinien dawno być odwołany. Pracownik wobec niego stosuje
  mobing. Tak wypowiedział się w Panoramie Leszczyńskiej. Jest to osobowa nieodpwiedzialna.
  Osoba ta zajmuje się za nasze podatki kłamstwem,brakiem kompetencji . Jak najszybciej
  referendum. On się tylko świetnie bawi.

  Odpowiedz
 12. Anonim

  Ludzie litości co ma być to będzie a wy piszecie takie bzdury to obłęd Wydaje mi sie że ta strona stworzy znowu wielu wrogów i to pomiędzy przyjaciółmi .Wy sie wzajemnie pozagryzacie.A HOMSKI JEST KONIEC I CZEKAJCIE CO BĘDZIE

  Odpowiedz
  • Brunet_75

   Nie on mobbingował wszystkich !!! Nawyki przeniósł do gminy. I teraz ma za swoje. Znam właścicieli poprzedniej firmy w której pracował pan Homski. Sam się dziwię że tak długo pozwalali mu w tej firmie pracować.

   Odpowiedz
 13. mieszkanka

  Co będzie? Będzie się trzymał stołka jak pijany płotu. Zrobi wszystko by to wszyscy inni byli winni Aaaa i jeszcze dostanie odszkodowanie. Już załatwia (…) papiery, przecież był u lekarza w Poznaniu.Tak będzie!!!! I to jest polska rzeczywistość i polska sprawiedliwość. Ludzie nie miejcie złudzień!!!

  Odpowiedz
 14. Brunet_75

  Myślę (…) że masz rację. Niepełno sprawnego to on potrafi z siebie zrobić w 5 min. Ci którzy go znają wiedzą że zrobi wszystko by się wybielić.Taka już jego natura. Potrafi manipulować słabymi umysłami. Ale wszystko czasami się kończy. I oto mamy czysty przykład upadu……

  Odpowiedz
  • mario

   No tak w rolowaniu to on jest bardzo dobry. Tylko pytam się kogo wyrolował teraz i w jaki sposób?

   Odpowiedz
 15. Pytąąąąąąg

  Otuż Mario bedzie się odraczał….. kasę brał…. i z was się śmiał !!! Ram papa pam MenDown !!!

  Odpowiedz
  • Anonim

   Może pomyślimy o innych , którzy w swej pracy przegrali przetargi i spadli z góry na dół. Boli upadek.Mamy kompleksy ?

   Odpowiedz
 16. Agressor

  Mówisz o ustawionych przetargach w gminie ? Bo nie do końca Cię zrozumiałem. Ale raczej roztropniej bym wybierał sprzymierzeńców a już na pewno unikał bym …. kolejnych konfliktów. Pamiętaj że niektórzy ludzie są bardzo mściwi i nie zapominają tak łatwo ( nigdy ).

  Odpowiedz
 17. Cela

  Trzeba mieć końską twarz i zamiast nóg kopyta a w głowie siano….. zaakceptować się. I wówczas nie ma się kompleksów. Niektórym to tak łatwo przychodzi. A realia są zupełnie inne..

  Odpowiedz
 18. Pytąg

  Otuż Mario bedzie się odraczał….. kasę brał…. i z was się śmiał !!! Ram papa pam MenDown !!! ale nikt mnie nie słuchał …. :>

  Odpowiedz
 19. Tede

  Do komentarza mieszkanki – gratulacje! Zna się osóbka na rzeczy i psychice . I znowu p. Wójt się wyślizgał. To się nazywa „mieć łeb jak sklep” – i sprawa odroczona. Finito!!! No to idziemy na referendum.

  Odpowiedz
 20. Cela

  Nie adwokat przełożył sprawę bo podobno mu nie pasowało. Ale wy macie wiadomości. he he I pewnie następną też przełoży. A nasz wujcio chodzi po gminie i niczym Jason Crump (żużlowiec) macha rączką że udało mu się wieśniaków wyrolować. I co… teraz smutek ?

  Odpowiedz
 21. cela

  Nasi włodarze w gminie spokornieli. Nauczka za nauczką.. Są cisi nie wyzywają są wytonowani prawdziwi Jentelmeni :>

  Odpowiedz
  • Anonim

   Chyba za duŻo wąchasz , że ciagle Ci śmiedzi, ale ktoś powiedział ,że na wsi musi śmierdzieć więc to nic niezwykłego!!!

   Odpowiedz
 22. Kociołek

  Załatwcie wszystkie media które się da na kolejną rozprawę to zobaczycie jak Homski w zeznaniach się będzie mylił !!!! Przygotowania Homskiego do rozprawy legną w gruzach po pierwszych dwóch minutach. Pressing musi być.

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany