Dnia  26 stycznia o 9.30  w Sądzie Rejonowym przy ul. Kasprowicza w Lesznie odbędzie się sprawa przeciwko Mariuszowi Homskiemu z art.270§1.

Z kodeksu Karnego
art. 270 § 1. Kto, w celu użycia za autentyczny, podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Wcześniej sprawa była odroczona

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

12 komentarzy

 1. Anonim

  To są właśnie zapiski i przemyślenia autora strony . A może tak o sobie autorze strony pomyślimy ?

  Odpowiedz
 2. Anonim

  Się odezwał Gall Anonim. Cóż za mądre i przemyślane zdanie.
  Jak coś wiesz to napisz a nie szczuj ….

  Odpowiedz
 3. Orzeł z Wisły

  …a ja napiszę… Bo mam gdzieś straszenie. Bynajmniej ludzi pokroju HiSz mam głęboko. Sprawa tyczy się sfałszowania podpisów przez Boskiego Alvaro (H) kiedy to jeszcze pracował w firmie komputerowej. Podpisał się za kilku pracowników na fakturach. Ich imieniem i nazwiskiem. Przez co były pracodawca podobno ma duże problemy. W zasadzie nie tylko przez to ale to już inna para kaloszy. A więc moi mili czytelnicy. Morał tej bajki jest bardzo prosty. ” Boski Alvaro pali za sobą wszystkie mosty”. Z resztą kto zatrudnia takich ludzi ? A na dodatek kto takich wybiera na wysokie stanowiska?

  Odpowiedz
 4. do orła

  Wybrali za czekoladki i staroświeckie całuski po rączkach hihihi To się nazywa szmanckie zachowanie, tylko w głowach pustka i siano.

  Odpowiedz
 5. aTomek

  Każde dziecko w gminie wie za co po sądach Mariuszek ciągany jest !!!
  jeżeli nie wiesz albo jesteś zaślepiony (ogłuszony) boskim Alvaro albo przez przypadek tu zajrzałeś. Tak więc przyjmij do wiadomości że w sądzie i prokuraturze „srebrny gajer” funkcjonuje jako OSKARŻONY . i to jest FAKT.

  Odpowiedz
 6. Anonim

  Żeby Panu Wójtowi nie było całkiem smutno to może dla osłody przytoczę aforyzm Pani Marszałek „Chociaż na dworze słonko świeci to w bibliotece (w urzędzie) jest wesoło” 🙂

  Odpowiedz
 7. Nie kumam

  ..a to taki wiejski zwrot na garnitur. Przepraszam ale nie latam w tych swerach więc nie wiem !

  Odpowiedz
 8. mrrrrr

  z wiarygodnego źródła wiem, to dzisiaj o 9:30 pan wójt był w szkole w Wilkowicach a nie w sądzie – ktoś tu kłamie … tylko po co?

  Odpowiedz
 9. Pytąg

  mrrr. Masz nie kompletne informacje osobiście widziałem jak 9:25 wchodził do sądu !!! Zmień informatora.

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany