Gminny Ośrodek Kultury w Lipnie doposaża salę.

Przetargiem objął dostawę wyposażenia sprzętu gastronomicznego i agregatu prądotwórczego.

Przetarg został podzielony na dwa zadania. Pierwsze z nich dotyczyło zakupu urządzeń kuchennych, m.in. patelnizmywarki, wyparzarki,kuchni gazowej. Drugie zaś dotyczyło dostawy agregatu prądotwórczego wraz z pobudowaniem do niego zadaszenia i obowiązkowym przeszkoleniem personelu w zakresie obsługi urządzenia.

Termin składania ofert upłynął 31 października.

Poniżej wyłonieni zwycięzcy:

Zadanie I: Dostawa wyposażenia sprzętu gastronomicznego została wybrana oferta, którą złożyła firma: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Klimatex Jacek Kujawa z Kołobrzegu. Cena ofertowa: 27.404,40 zł brutto.

1. Zadanie II: Dostawa agregatu prądotwórczego”, została wybrana oferta, którą złożyła firma: BUDOMASZ Maszyny Budowlane z Leszna. Cena ofertowa: 59.901,00 zł brutto.
tu możesz zobaczyć streszczenie wszystkich ofert [kliknij]
źródło: UG Lipno