J23 znów nadaje

„Moje artykuły już się nie pojawiają, żeby już mnie nie łączono z tą stroną” (twojagminalipno.pl – przypis). Takiej wypowiedzi użył Czesław Fedyk kiedy kandydował na wójta gminy. Wypowiedzi tej udzielił dla radia elka.

Coś się chyba zmieniło. Na uwagę zwrócił w komentarzu jeden z czytelników portalu. Dziękuję.

Czy rzeczywiście jest tak jak mówił Czesław Fedyk?

Pewnie moglibyśmy tak myśleć, gdyby nie zdjęcia opublikowane na twojagminalipno.pl i leszno24.pl. Na twojagminalipno wpis nosi tytuł „Zwiastuny wiosny”, w leszno24.pl „Stada gęsi i żurawi w gminie Lipno”.

Na stronie leszno24.pl dodatkowo widnieje opis, że zdjęcia przesłał Czesław Fedyk. Zdjęcia ptactwa (skądinąd fajne ujęcia) pojawiły się na twojagminalipno 18 marca tj. dzień wcześniej niż na leszno24.pl. Oczywiście, każdy jest wolny i może publikować co chce i gdzie chce, ale zdaje się, że Przewodniczący już zmienił zdanie i powrócił na twojagminalipno.  Podobnie jak w serialu Stawka większa niż życie – J23 znów nadaje.

tu posłuchasz wypowiedzi w radio [kliknij]

zobacz fotki w leszno24.pl [kliknij]

zobacz wpis w twojagminalipno.pl [kliknij]

A jakie jest Twoje zdanie w tej sprawie?

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

2 komentarze

  1. śmiechu warte

    To jest właśnie cały Fedyk.
    Ktoś kiedyś powiedział: „nie rzucajcie im (całej trójcy) kłodów pod nogi”…
    Fedyk najczęściej potyka się sam o własne i dziwne przemyślenia (delikatnie mówiąc).

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: