materiał panorama.media.pl
Czesław Fedyk jest oficjalnym kandydatem na stanowisko wójta Lipna. Przyznaje, że w przypadku wygranej nie wyklucza współpracy z byłym włodarzem, Mariuszem Homskim.

O Autorze

Andrzej Nowak - autor bloga, mieszkaniec Wilkowic. Interesują mnie wydarzenia kulturalne i polityczne na terenie gminy Lipno, w której mieszkam. Przedstawiam własne przemyślenia.

Podobne Posty

14 komentarzy

 1. koles

  Rewelacja ! Fedyk wójtem a Mariusza sobie wezmie na vice. I znowu bedzie Lipno na ustach calej Polski .dość już mamy wstydzenia się za was my mieszkańcy

  Odpowiedz
 2. Rezygnacja - nigdy

  Rezygnacja ze strony przewodniczącego – nie ma takiej opcji! Chyba, że otrzyma stanowisko zastępcy wójta.
  Współpraca z Mariuszem H. oczywiście.

  Odpowiedz
 3. antyKlecha

  Koleś jest mocno oderwany od rzeczywistości…wiem gdzie powinien się wybrać na „wakacje”. Wierze w inteligencje ludzi bo to co ta słaba trupa kabaretowa zafundowała nam przez ostanie 2 lata woła o pomstę do nieba bo to śmieszne już nie jest a żałosne na pewno!!!

  Odpowiedz
 4. aTomek

  o tych inwestorach i kolektorach słonecznych klepiecie już od 3 lat a zwrot z VATu za kanalizacje rozpoczął Janusz Chodorowski więc proszę nie manipulować faktami panie przewodniczący!!!

  Odpowiedz
 5. Tytus Romek i Atomek

  Super Inwestor….Brawo. Tylko się zastanawiam o jaką kasę chodzi…gminy czy MPWiK? Odpowiem. My mieszkańcy płacąc wyższą taryfę za wodę i ścieki nabijemy kasę MPWiK-a. A kasa gminy jak jest pusta tak będzie pusta…suuuper inwestor. Większego pajaca od Ferdka nie widziałem

  Odpowiedz
 6. Mieszkaniec Wilkowic

  Chce kontynuować linię Mariusza H. i Grzegorza S. – aktualnie z zarzutami prokuratora czekają na proces karny. Fedyk uczestniczył we wszystkich sprawach gminy, we wszystkich spotkaniach Homskiego i Szulczyka (tak się chwali)- nieźle na tym wyszedł – oni siedzą a on na wójta.
  Biedna gmina z taką kontynuacją – znowu na pierwszych stronach gazet i kolejne procesy sądowe.

  Odpowiedz
 7. jeck

  Dokładnie tak aTomek, za chwilę ten inwestor nam mieszkańcom się czkawką odbije jak dostaniemy nowe rachunki za wodę i ścieki. Za Chodorowskiego to gmina wybierała i dyktowała warunki, teraz mamy inwestora, który za chwilę upomni się za włożone pieniądze w kanalizację. To jest spółka generująca zyski a nie instytucja charytatywna. ale o tym Fedyk nie mówi.

  Odpowiedz
 8. lipnianin

  jak dla mnie gość strzelilł sobie w kolano-myślałem że sie odetnie od Homskiego i Szylczyka a on chce dalej chce „robić ” to co oni-jak skończyli wiemy- poniesiesz sromotną porażkę w wyborach zwiastunem były wybory sołtysa w Wilkowicach – każdy tylko nie on dość mamy fermentu w Gminie – a tak a propo fajnie by było gdyby był 3 kandydat najlepiej kobieta(nie sekretarz oczywiście)-daje glowe że kazdy mu nie bedzie pasowal to zwykła ściema

  Odpowiedz
 9. Baca

  Boże Fedyk na wójta??? Oby nie!!!! Bo będzie powtórka z rozrywki (Homski) Dziadu daj se spokój, nikt Cie nie chce!!!! Ale widze, że Twoje „ego” jest silniejsze! No może sprawdzi sie przysłowie- „ślepej kurze zawsze trafi sie ziarko”Teraz tradycyjnie Pan Szajbe, będzie jeździł po Wilkowicach i będzie namawiał naiwniaków, żeby głosowali na Pana Fadyka!!! Hehehehe, niech tylko przyjedzie do mnie!!!

  Odpowiedz
 10. Mieszkaniec Wilkowic

  Gdzie Fedyk pcha się na wójta?
  W Wilkowicach jest wysokiej klasy specjalista w zakresie analiz rynków finansowych, sceny politycznej i znający się na wszystkich sprawach Gminy. Pisze fantastyczne teksty na blogu Przewodniczącego – nazywa się Sylwester Przydrożny. Szkoda by było, żeby taki fachowiec się zmarnował.

  Odpowiedz
 11. fort

  a tadziu przewodniczący- i dalej nie bedzie wiedzial czy glosowac za czy sie wstrzymac – chyba dlatego sie caly czas wstrzymuje ze mu ten stolek obiecali-panu F erdkowi mowimy nie

  Odpowiedz
 12. Mieszkaniec Wilkowic

  Tadziu vice sprzedał się za stołek pierwszego (tak mu chyba obiecano) – będzie figurantem.
  Ciekawe, czy jak F. zostanie wójtem to czy będzie wszystkie swoje decyzje uzgadniać z nowym przewodniczącym i radnymi tak jak to robił Mariusz H?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: